sofersajba golf 2 na lepjjlenje+ siber Polo 86C, Passat 32B, Audi 80 B2, Scirocco

sofersajba golf 2 na lepjjlenje+ siber Polo 86C, Passat 32B, Audi 80 B2, Scirocco

trazim siber od passata 32b,ili audi 80 b2 ili scirocco da je u ispravnom stanju da ima dva stepna otvaranja tj, siroko otvaranje i provjetravanje otvaranje u zrak i prednju sofersajbu za golfa dvojku na lepljene ili eventualno ako mi neko moze dat informaciu gdje mogu uzet tu sofer sajbu
 
Član
Prijatelju sofersajbu nevjerujem da ces igdje naci osim u ovlastenom servisu,ja sam sebi takoder gledao ali je bila bas nesto skupa i to nije toliko sajba koliko keder na koji se ljepi.
 
mirsadgolf je napisao(la):
imam jednog druga i na radnji piše sva stakla i sve vrste šajbi za auta pa ako hoćeš da pitam
hajde pajdo ako ti nije problem cisto da znam dali postoji mogucnost da dodjem do nje i kolko ce me kostat
unapred hvala..............

golf g60 je napisao(la):
Prijatelju sofersajbu nevjerujem da ces igdje naci osim u ovlastenom servisu,ja sam sebi takoder gledao ali je bila bas nesto skupa i to nije toliko sajba koliko keder na koji se ljepi.

koja je cijena bila ako se sjecas i gdje si gledo tacno
 
Legend
hehe... evo jos jednom bolesnika... :lol: ako si spreman dat 150KM za keder onda si lud ko i ja... :icon_question:
 
Liga je napisao(la):
hehe... evo jos jednom bolesnika... :lol: ako si spreman dat 150KM za keder onda si lud ko i ja... :icon_question:

ma hocu ko ga jebe sam gdje da nadjem i sofersajbu bem ti sve............hocu rallye da mi bude paravi amerikanac;)
 
Top