SNIMAK KRAĐE U TUZLI

SNIMAK KRAĐE U TUZLI

Član
http://tuzlanski.ba/world/74-vijesti-iz-tk/967-otkrivamo-pogledajte-lopove-na-djelu-kako-u-tuzli-kradu-eljezo-video.html
 
Član
Kako ovih sto kupe zeljezo ne mogu, ocima smislit
S vikendice sta su mi stvari odnijeli

Al gori su oni sto otkupljuju ovo, a znaju da je ukradeno, treba njih pohvatat
 
Član
Jadan posten covjek ne moze nista ni ukrasti a da to neko ne snimi sa krova ili slicnih destinacija:lol::lol:
strasno:icon_eek:
 
Član
Ma ove resetke vise nigdje ne mogu opstati ako nisu zavarene. A i ako su zavarene goveda ih odvale.
 
Član
Došli jednom cigosi u moj kraj da "obiđu" lokaciju, kao pitaju ima li šta, a krenuli iza kuća, prema šupama i ostalom da "izvide" šta ima.:icon_mad:
A komšijin pas na lancu 'oće da se udavi koliko ih je provalio, i šta ću, pustim psa.:D
Nisam znao da čovjek može onako brzo da trči i da se nikad više ne pojavi u naselju.:lol:
 
Član
Skinu poklopac sa sahta navece dijete naidje i zagine i onda pojedinci kazu nek kradu :icon_rolleyes: a nije bas da i nema toliko ni posla pojedinci jednostavno nece da rade, lakse ovak ukrasti i na laksi nacin dodji do nekih para nego raditi citav dan za 25-30 KM
 
Član
nekome nije tako jednostavno naci poso nezz ko su doticni sa snimka kazem opcenito normalno
da je ovo zadnje ali kad drzava nista nece da obezbjedi kad moras krasti i ubijati da bi imo jesti
to je stvarno zalosno..svi kazu ima posla pa zasto je onda vise od pola stanovnistva nezaposleno
jel nece da rade????
 
Član
ovo su neki amateri, kod nas iskruzili pod na autu i samo stanu iznad sahta i pokupe ga, i ne izlaze iz auta gospoda :icon_biggrin:
 
jesu kreteni,majko mila... neznam kako se isplati ono ukrasti kad je svega 20-tak kg tesko???Ja sam skoro odvukao staru pec za centralno i tezila je 200KG,dobio sam oko 140KM za nju,znaci nek prodaju po cijeni po kojoj sam ja ovu pec dobit ce 14KM,a eto popusit ce kaznu...i sramotu,naravno...

:icon_confused:

kavaz je napisao(la):
Sve se bojim da kradu zato sto nemaju jesti

nek ide i kopa,svako ce ti dati danas 30km da mu kanal iskopas....Ovo se cesto radi zbog opojnih sredstava :icon_evil:
 
Član
Posla uvijek ima. Tko ne moze naci posao u firmi, uvjek nekome treba iskopati kanal ili bilo sto, okopati bascu, iscijepati drva zimi i dobijes 30 do 50km. Tko hoce raditi, naci ce on posao. Motiku u ruke i lagano ;)
 

rs6

Član
Fahret Nukic · 27 godina
tuzlanski.ba bas ti fala jeb ga nek si ti skupijo 127 lajkova a sto si nekom sjebo zivot briga cak vam je smjesno a sto sam ja izbacen iz kuce to ja manje bitno i sto se moja majka crveni nije men krivo sto je snimljeno neg objava a mamu vam ***** za to mogli ste jednostavno prijavi policiji ak ste savjesni gradzani a ovu resetku nismo mi skinuli neg smo je nasli ovdje neko je prijee skino ja to neznam tko je al ja snosim krivicu sto sam je uzeo al neka tebi lajkova i nek je tvoj babo na lijepoj funkciji u drzavnoj administraciji a moj nek truhne u potocarima ima jedan stih iz jedne pjesme ovak glasi ovaj zivot je bisnis da popizdis unovcis ono sto vidis ja pokusajem da prezivim kao i svi ostali a ti izgleda na tudzoj patnji sam da bi ti stranica i portal bili popularni pa po bilo koju cjenu smradu jedan jebo te napravi od mene nejveceg lopova a ja da sam to nebi se mucijo oko pisljive resetke neg bi krao vece stvari a ne ovo a sad tebi zelim ono isto sto i kasapinu sto je mi babu ubijo a mozda i zaklo zelim da te takva nesreca snadze jel si cionisto to i zasluzijo a ja nisam sigurno ni pred allahom sve ovo al neka ti ima allaha stice te polahko pa se budes pital u zivotu zasto boze bas meni mater ti opet ***** tko je ovo objevijo




komentar na portalu, pretpostavljam doticnog "lopova" , pravda se, a znao ju je pokrit da se ne vidi u gepeku, btw a i ako ju je nas'o tu, sto je nije ostavio gdje su i ostale.....


ova pravdanja su mi najjaca. treba sjec ruku za kradju definitivno !!!
 
Top