Smrtno stradao u saobracajnoj nesreci

Smrtno stradao u saobracajnoj nesreci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
tito_i_partija je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
***** ti vise kad vakakve lole voze BMW...dajte ba ljudi, naucite se vozit, il kupite nego govno s prednjim pogonom i 50 KS...sta se vise kurce s BMW-ima...

to sad moja korsa govno? sto je vozas? :icon_smile:

adnan_17 je napisao(la):
Na ovom pjesackom vazda ima penzionera..zato otvorit deset ociju i paziti..s obzirom da je ovo pravac nema sanse da je isao po ogranicenju..inace na ovom potezu je u navedeno vrijeme (oko 13:00) spica pred semaforom pa se rijetko ne moze vozit 50 a kamoli 70 i vise..stvarno ova policija u tz je da te Bog sacuva..vazno je da imas slovo P i da ne bi slucajno prekoracio minutu poslije 11...a ljudi po danu izgidose..drugi veliki nedostatak tuzle je da ni na jednom kriticnom mjestu (kao sto je ovo) nema nadvoznjaka..jedino ako racunaju plavi most na kojem bi 80% penzionera izdahnulo dok ga predje..nadam se da ce se gradonacelnik ostaviti pisanja poezije i pravljenja onih bazena po pingi..mozda da se koji nadvoznjak uradi..ili ne daj Boze da se napravi zeleni val...
pozz

zaboravio si fontane po 200 000KM...nemoze cojk kad se utalio s nekim ko radi mermer...jedino da naprave most od mermera...milion KM...



eh da...svaka cast:D..kako sam na to mogao zaboravit...jos malo pa ce mi u ulazu otvorit fontanu..a ima i to razlog zasto se gradi (naravno za njegovu korist)...ma situacija sto se tice saobracaja je stvarno losa...a ni policajci nisu nista bolji...
 
Član
1927 godiste,mogu mislit covjek jedva hodo a BMW da ga zgazi strasno ovo postalo........R.I.P
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
***** ti vise kad vakakve lole voze BMW...dajte ba ljudi, naucite se vozit, il kupite nego govno s prednjim pogonom i 50 KS...sta se vise kurce s BMW-ima...

Bas vala ja kad sam polozio sjeo sam u BMW sa 95KW ali sam znao kad i gdje smijem gascinu dat. To je bilo u Njemackoj mozda sto imaju Autoputeve pa sam iscejfio sa brzom voznjom. Poslje godinu dana sam imao cast da vozim Porshea 911 GT2 sa 390 kw i evo me ziva nisam odmah ko sivonja po gasu udaro. Ljudi i to govno od 50 Ks je oruzje kod onog ko se nezna kontrolisat.

Zao mi covjeka RIP
 
Član
RIP....

znate sta tesko je stvarno kontrolisati auto na zadnji pogon koje se izmakne kontroli bas moras biti znalac,te kontre to fataj ga koliko gasa da das da se nebi okrenuo potpuno....ovako onako,ali izgleda da je raju u glavi ako vozi BMW da je on baja on je gospodin...cccc povrijede sebe(sto mi nije nimalo zao,sta si trazio to si dobio),ali povrijede i druge...Ama nemogu da vjerujem isto nesto ovako se desilo i sa penzionerom nedavno zena je ubila starijeg covjeka i sa njim njegovu unuku...strasno strasno...ubise nas ove stele na polaganju vozackog....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top