Smrtno stradao u saobracajnoj nesreci

Smrtno stradao u saobracajnoj nesreci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
danas U neposrednoj blizini Doma penzionera u Tuzli dogodila se teška saobraćajna nesreća, u kojoj je smrtno stradao pješak D.M (1927). Putničko motorno vozilo marke ''BMW'', kojim je upravljao H.M. iz Tuzle, ostvario je kontakt s pješakom koji je tom prilikom preminuo. Smrt D.M. je konstatovana u 13:15 minuta. Uviđaj je u toku - kazao je za RTV ''Slon'' dežurni operativni u Ministarstvu unutrašnjih poslova TK.


slike kasnije idu...:icon_cry::icon_cry:

RIP
 
Legend
Kolega moj sa posla je isao tim putem sve se desilo pred njim, valjda je BMW presao i u drugu traku bacilo ga stali, uglavnom letio je svuda i na trotoaru udario pjesaka, kako ja saznajem. Izgleda da je danas crni petak.
 
Legend
Vozač BMW-a (510 - J - 850), H.M. iz Tuzle danas oko 13,30 sati kod Doma penzionera Tuzla usmrtio je pješaka D.Memića (72). On je, vozeći iz pravca Mercatora, pješaka udario desnim bočnim dijelom automobila. Pješak, koji je, sudeći po hljebu koji je pronađen na cesti, vraćao kući iz trgovine, podlegao je na licu mjesta.

Očevici tvrde da je u pitanju neprilagođena brzina, a policija je otkrila tragove kočenja u dužini od oko 15 metara.

Memić se kretao uz pomoć štapa, tako da nije mogao ubrzati korak i spriječiti pogibiju.


sn-kod-doma-penzionera-copy-300x210.jpg
 
Član
Pješak, koji je, sudeći po hljebu koji je pronađen na cesti, vraćao kući iz trgovine..jao zalosti,otisao do trgovine i poginuo!:icon_cry:
 
Član
***** ti vise kad vakakve lole voze BMW...dajte ba ljudi, naucite se vozit, il kupite nego govno s prednjim pogonom i 50 KS...sta se vise kurce s BMW-ima...
 
Na ovom pjesackom vazda ima penzionera..zato otvorit deset ociju i paziti..s obzirom da je ovo pravac nema sanse da je isao po ogranicenju..inace na ovom potezu je u navedeno vrijeme (oko 13:00) spica pred semaforom pa se rijetko ne moze vozit 50 a kamoli 70 i vise..stvarno ova policija u tz je da te Bog sacuva..vazno je da imas slovo P i da ne bi slucajno prekoracio minutu poslije 11...a ljudi po danu izgidose..drugi veliki nedostatak tuzle je da ni na jednom kriticnom mjestu (kao sto je ovo) nema nadvoznjaka..jedino ako racunaju plavi most na kojem bi 80% penzionera izdahnulo dok ga predje..nadam se da ce se gradonacelnik ostaviti pisanja poezije i pravljenja onih bazena po pingi..mozda da se koji nadvoznjak uradi..ili ne daj Boze da se napravi zeleni val...
pozz
 
Član
mene sinoc zaustavio u 23:05 i poce mi drzat predavanja za voznju poslje 23h .... strahota ....
 
Faya_M5 je napisao(la):
***** ti vise kad vakakve lole voze BMW...dajte ba ljudi, naucite se vozit, il kupite nego govno s prednjim pogonom i 50 KS...sta se vise kurce s BMW-ima...

to sad moja korsa govno? sto je vozas? :icon_smile:

adnan_17 je napisao(la):
Na ovom pjesackom vazda ima penzionera..zato otvorit deset ociju i paziti..s obzirom da je ovo pravac nema sanse da je isao po ogranicenju..inace na ovom potezu je u navedeno vrijeme (oko 13:00) spica pred semaforom pa se rijetko ne moze vozit 50 a kamoli 70 i vise..stvarno ova policija u tz je da te Bog sacuva..vazno je da imas slovo P i da ne bi slucajno prekoracio minutu poslije 11...a ljudi po danu izgidose..drugi veliki nedostatak tuzle je da ni na jednom kriticnom mjestu (kao sto je ovo) nema nadvoznjaka..jedino ako racunaju plavi most na kojem bi 80% penzionera izdahnulo dok ga predje..nadam se da ce se gradonacelnik ostaviti pisanja poezije i pravljenja onih bazena po pingi..mozda da se koji nadvoznjak uradi..ili ne daj Boze da se napravi zeleni val...
pozz

zaboravio si fontane po 200 000KM...nemoze cojk kad se utalio s nekim ko radi mermer...jedino da naprave most od mermera...milion KM...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top