Smještaj u sarajevu

Smještaj u sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Treba mi smještaj u sarajevu za nedjelju navečer, prijemni na fax mi je u ponedjeljak, pa da nebi zakasnio ujutro, došao bih u nedjelju navečer sa jaranom pa nam treba smještaj, naravno ako ima neko, platili bi mi, neku cijenu u granicama normale, i po mogućnosti da je blizu kampusa. Ako iko ima neku informaciju dobrodošla je:icon_smile:
 
Član
Ma najbolje bi ti bilo da imas kavih prijatelja u studentskom domu onda prodjes dzaba :icon_biggrin: al sad valjda se javi neko drugi ko ima i drugu opciju ;)
 
Član
da sam u sarajevu mogao bi kod mene ali sad sam kuci frisko operisan pa odmaram.. nadam se da ces naci negdje :icon_smile:
 
Član
Imam prijatelja u domu u nedžarićima, ali problem mi je jer su svi skoro iz doma otišli kućama, malo ih je ostalo, ali ja sutra idem za sarajevo pa valjda se smjestim, ako ništa spavat ću na alipašinom gore, na meti:D
 
Dodji sa autom i prespavaj u autu :lol::lol: ma u studentskom se to lako rijesi... kod jarana se smjestis ko u hotelu ti bude + dorucak imas ako ti dadne bon :D ali kao sto kazes, sad je raspustanje i ponovni prijem pa je malo zeznuto.. valjda ti se neko javi za privatni smjestaj ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top