Sminkanje Mondea 2000god

Sminkanje Mondea 2000god

Član
Evo i ja sam se nekako snasao na ovom stranici za koji mijesec cu poloziti imam Mondea 2000god u extra stanju kako svana tako i dusa-motor i enterijer samo ja sam kontao da ga malo sredim svana da stavm neke felge 16zoll-a i tako i mozetel mi vi reci jos nesto sto bih mu mogao nabaciti ali da je sitno da mu nabacim sminke malo . a motor sve u svemu je izvrstan jes da je malo mrtav ispod 2000 obrtaja ali to se da izbjegavati potrosnaj oko 5L evo slikica
 
Član
Nostalgija me hvata :icon_biggrin: Poslao sam ti PM, pa ćemo to polahko, jer nisam ja ništa postavljao na forum što sam radio ;) Zapakovaću ti fajl sa slikama i poslati na PM ;)
 
Član
dobar forud ocuvan :cool:
Namazi mu ove gume glicerinom, kerma glicerin :D:D Kad si ga vec oprao pred slikanje za garazu :D:D:123:
 
Legend
Samo te moram razocarat tvoj Ford ni dvogledom nije vidio Amerike ;)

Napisi broj šasije pa cu ti poslat za koje trziste je napravljen kad je napravljen itd..
 
Član
znam i ja da nije vidio amerike i bolje sto nije ovo je EU auto ali vidio sam da stavljaju mondea u americka vozila na ovom forumu pa eto i ja . kud svi idu tu i mali mujica :lol:
 
Član
daki je napisao(la):
Samo te moram razocarat tvoj Ford ni dvogledom nije vidio Amerike ;)

Napisi broj šasije pa cu ti poslat za koje trziste je napravljen kad je napravljen itd..

Wannabe amerikanac, šta ćeš :D Pa što ćeš ulagati u njega, ako ga prodaješ?? ionako nećeš nikakve pare izvući, nažalost. Ali sretno u prodaji ;)
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
daki je napisao(la):
Samo te moram razocarat tvoj Ford ni dvogledom nije vidio Amerike ;)

Napisi broj šasije pa cu ti poslat za koje trziste je napravljen kad je napravljen itd..

Wannabe amerikanac, šta ćeš :D Pa što ćeš ulagati u njega, ako ga prodaješ?? ionako nećeš nikakve pare izvući, nažalost. Ali sretno u prodaji ;)

hvala neznam ako budem mogo udat ga necu nista sredjivat na njemu ide znaci stock ali u z njega idu alu felge original ford 15"
 
Franki je napisao(la):
dobar forud ocuvan :cool:
Namazi mu ove gume glicerinom, kerma glicerin :D:D Kad si ga vec oprao pred slikanje za garazu :D:D:123:

ma šta će bezeze kermu bacat :D,nek uzme 3 čaše vode i jednu kafenu šolju šećera i nek promiješa i namaže spužvom,pa ćeš vidit brato kako se sija ;) isprobano
 
Član
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
Franki je napisao(la):
dobar forud ocuvan :cool:
Namazi mu ove gume glicerinom, kerma glicerin :D:D Kad si ga vec oprao pred slikanje za garazu :D:D:123:

ma šta će bezeze kermu bacat :D,nek uzme 3 čaše vode i jednu kafenu šolju šećera i nek promiješa i namaže spužvom,pa ćeš vidit brato kako se sija ;) isprobano

brate isprobo sam neki dan covijece prva liga bas sam ga ostavio na suncu onomjakom da se fino osusi i onda mu stiso gascinu kroz prasinu neku nista se ne lijepi .izum stoljeca :DD
 
Član
zamolio bih nekog od photoshopera da mi uradi sliku auta sa zatamnjemin staklima svim osim prednje saibe. i ako moze nesto po svom npr da ga malo spusti neke detalje ofarbati kao ovaj crni prag ispod vrata i to . imam u planu uskoro da mu farbam ovaj prag u crno ili sivo pa nez kako ce biti i hocu da mu zatamnim stakla pa da vidim na sta ce to liciti .Hvala puno unaprijed
 
Top