Smijel se stavit druga boca ?

Smijel se stavit druga boca ?

Član
Zna li neko da li smijem stavit bocu od antifriza od drugog auta . Moja boca pucala 2-put i lijepljena bila , sad mislim da je opet pocela pustat . Trazio sam na otpadima i nigdje nema ovakve kao sto je u mene , nije ista kao na kadetu , vec ona pljosnata - plitka .

Interesuje me smijel se kupit boca npr. od kadeta ili golfa i navarit nosac ondje sa desne strane gdje na nekim i dolazi fabricki i stavit tako neku drugu bocu ?
 
Član
sta zna auto jel njegova boca:D moze...sto puca,nadji uzrok toga,nije bezveze...valja li ti cep?
 
Član
edoze je napisao(la):
sta zna auto jel njegova boca:D moze...sto puca,nadji uzrok toga,nije bezveze...valja li ti cep?

Sumnjam u cep , bio originalni cep i otisla ona guma u cepu , nekako se razvukla i nije se mogla vise fino vratit , kupim novi cep u autodijelovima 5km kad nemogu ni zavrnut , kruto haos . Kupim u drugoj radnji osto 4-5km i on sad stoji , mada sumnjam i u njeg , sve je to lose ...
 
Član
malo ga otpusti,da bude labaviji,znaci ne zatezi puno,neko vrijeme,pa prati sta se desava
il kupi na otpadu polovan originalni cep...
 
Član
Sad sam bio na polju , otvorio bocu nema ni kapi vode , zavucem prste ispod boce kad sve mokro , znaci da pusta boca .

Sta mislite jel bolje kupit novu bocu u autodijelovima ili neku polovnu na otpadu , bitno je samo da je od dizela i da idu 3 crijeva na bocu , posto i onako cu morat zavarit nosac ?

Od kog auta da trazim ?
 
Top