SMD pozicije za golfa2??

SMD pozicije za golfa2??

Član
Jesu li velike ove SMD sijalice za golfa2 za pozicije?
Hocu da ove stavim kao dnevno svijetlo da ne palim xenone po danu :D

kijcwupiyg88dwg46ids.jpg
[/URL][/img]
cyj08gsy53tpwnn5k3iv.jpg
[/URL][/img]

evo i link

http://www.pik.ba/artikal/3595878/led-smd-sijalice-sa-25-dioda/
 
Član
s ovakvim ja vozim danju, ubacene su mi gdje je dugo svjetlo i nema problema, sasvim dovoljno sijaju
 
Član
stavljao sam ja slike kako je kod mene, mislim sasvim dovoljno za dnevnog svjetla, bila je i kod noketa slika,stavljao je i on u svog golfa

evo kod mene kako sija, nikad problema nisam imao s organima vlasti, ni u kom gradu



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
ArminM je napisao(la):
s ovakvim ja vozim danju, ubacene su mi gdje je dugo svjetlo i nema problema, sasvim dovoljno sijaju

Ja,dobro to znam samo hoce li moci u golfa2 u far upasti jesu li presiroke :icon_rolleyes:.to meni pravi probleme..ako su ove sirine moglo bi

http://www.pik.ba/artikal/1500556/led-smd-pozicije-metalne-5-velikih-dioda/

eto ti znas armine pa raci ;)

ove su u mene sada msm da su ove gore dosta sire :icon_question:

ctu6lspah2kez5ydpi.jpg
[/URL][/img]

Je li se armine ove sto si ti uzimao isto ubace u kuciste i okrenu kao kod stopki :icon_question:
 
BHT Ovisnik
imam ti ja i velike i male i srednje,ove velike sto si stavio u pocetku 10km druge po 6km
 
Član
da se razumijemo kod mene nije ista ova sijalica, kod mene je fabricki dugo bilo h1, i ja sam kupio h1 smd, imao sam isto problem da je ubacim u far jer je bila malo sira nego sto je to obicna sijalica, ali sa malo turpijanja i tih zajebancija se to rijesi. eto vidite kako kod mene sija

bas cu izbrojati koliko kod mene ima dioda pa cu vam reci
 
Član
ubacio sam ja od 5 smd i jedva bogami mali otvor za poziciju i ako na silu ide mogu se pokvariti oni zubi na faru gdje dodje dioda i ja sam jedva ubacio sa 5 smd moze znaci ali tesko jednu sam smd ostetio i ne radi ali obasjava far odlicno bas po noci idelano ko kratko svijetlo...:icon_smile:
 
Top