smart by dado

smart by dado

@Tink- hvala a trudim se koliko mi dozvalja slobodno vrijeme

@olivermx3 - a sve da se rasklapa sve je predvideno za to zadnji branik drzi 7 sarafa za manje od 3-4 min ga skinem tako da ne mucim se kad radim


evo jos malo se radilo sinoc nabrzaka stavijo ledovo u km sat

malo sam mijeso boje pa fino izgledalo ap puno zensko pa sam u plavo sve



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

narucijo sam jos ledova pa idemo dalje sa radovima
 
@M A R E X - razmisljo sam ja i o tome al gubim onda obrtomer pa sam razmisljo da dodam treci sat koa sto su ta dva originalna gdje bi stavijo samo satic za turbo al nije mi ok izgledalo esteticki onda sam se odlucijo na ovu opciju tako da imam i voltimetar da pratim bateriju jer ovo pojacalo mi vuce malo vise struju
 
Član
Još mu fali 2DIN :D znam da ga je moguće ugraditi, ali čini mi se da sam vidio samo na jednom smartu i to na nekom engleskom forumu, i izgleda odlično.

Sviđa mi se rađa na smartu ;)
 
@Yellow - razmisljo sam i ja na 2din al na ruznoj je malo poziti na smartu 450 na oko vak je fin da vidjeti al za gledati nizastaa a onaj okvir da se nabavi tesko je ima samo negdje u poljskoj a cijena mu je koda kupujes za ferari a ne za smarta tako da sams e odlucijo na klasicni
 
evo juce odradjen i tehnicki kako nema katalizator i ima bmc filetr zraka i ja nisam mogo da vjerujem kad sam vidijo koje ima izduvne gasove volje od mnogih e4 motora zadnje serije



Uploaded with ImageShack.us
 
evo danas sam testiro malo ozvucenje sa fonometrom kako se cuje 98.4 je stabino stigne i do 100 na momente jos malo samo da se ustima pojacalo i bice bas po mom



Uploaded with ImageShack.us
 
nista narocito evo juce mi stiglo nosac za cd koji necu koristiti al neka se nadje u opremi i konacno sam naso nasklon za ruku koji sam trazijo dugo



 
ovi dan se radilo i na ovom autu nesto zamjeno sam pojacalo kupijo novo infinity 4 kanala posto se nalazi na ruznom mjestu za ventilaciju onda sam dodo i ventilator i uz to i potenciometar da mozem ja da dajem brzinu ventilatora



uradijo sam i konvoljator za vazduh da se hladi bolje interkuler i motor ovo je provozorno inace cu ga praviit od poliestera



 
evo i mene malo opet bilo se malo na godisnjem sa smartom napravilo se preko 3500 km za 2 sedmice ja vise nego zadovoljan potorsnjom a medjuvremenu postavljen je i novi volan F1 koji su mu mi presvukli nanovo kozom

 
Član
Valjda nisam zalutala, treba mi pomoc oko kupovine prvog autica. :)

Imam namjeru da kupim Smart ForTwo 2005g benzin, polu-automatik, 95000km, u super stanju, prva ruka, cura vozila, uredno servisiran i odrzavan, zimske i ljetne gume. Jos prije nekih 2-3 mjeseca mu je reparirana turbina ima i garancija godinu dana i zamjenjeni su diskovi i disk plocice ,ulje, filteri, stavljeni novi kablovi za farove,nova sajla za rucnu,komplet sve sijalice na autu su zamjenjene i na poziciju su stavljene led diode bijele,svjecice su stavljene nove i jos svasta...

Sad me zanima, kolika bi bila realna cijena, po vasem misljenju? Zaista ne bih da nesto preplatim, ili da se zeznem...zvuci li ovo sve regularno? Neki dodatni savjet? Hvala :) :)
 
Top