Smanjenje potrosnje

Smanjenje potrosnje

Moze li mi neko objasniti u cemu je fora da li je ovo uopste tacno.

Da li je neko imao iskustva ili je ovo klasicna prevara :D

http://www.automanija.com/novosti/3774-fuel-optimiser--pomoaeu-magneta-do-manje-potronje-goriva.html
 
Član
Klasicna prevara kao i usteda sa onim tabletama, pa na kraju vise para ode za tablete nego da tocis samo gorivo i na njemu ustedis. Nista ti od toga nema ;)
 
Početnik
cuo sam za te optimizere kad su se tek poceli furat na ebay-u...pregledao sam jedno 100 foruma o ljudima koji su koristili takve spravice i jedno 90% utisaka je bilo negativno, to je prodavanje magle i nade ljudima u doba recesije:)
mislim da nema nista od toga, eto kad logicno pogledas da je to istina zasto ni jedna jedina fabrika ne bi stavljala to na svoja auta?

lp
 
Član
pa sta je ova sprava ko fol malo stisne crijevo od goriva i to da smanji potrosnju :smajli10:
 
znas kako ces smanjiti potrosnju,sipaj umjesto za 20 KM ,15KM i odma ustedis na tabletama..
hehe
sala na stranu,ove tablete su smece jer nepostoji nista sto ti moze ustediti potrosnju nego kakav Remap dobar ili (najbitnije do svega)nacin voznje tj. izbjegavati nagla ubrzavanja ili kocenja,unaprijed reagovati na neke situacije(pripremiti auto za uzbrdicu a ne u zadnjem trenutku presaltati u manju pa onda po gasu...)itd.itd...
 
Član
nermine ako je dotle doslo j*emu sunce, nek si kupe skuter...auto je da se vozi a ne gura...ako hos nesto gurat uzmi golfa dvicu pa lakapo :D
 

MTR

Član
tibor987 je napisao(la):
nermine ako je dotle doslo j*emu sunce, nek si kupe skuter...auto je da se vozi a ne gura...ako hos nesto gurat uzmi golfa dvicu pa lakapo :D

Preskoci dvicu :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
znas kako ces smanjiti potrosnju,sipaj umjesto za 20 KM ,15KM i odma ustedis na tabletama..
hehe
sala na stranu,ove tablete su smece jer nepostoji nista sto ti moze ustediti potrosnju nego kakav Remap dobar ili (najbitnije do svega)nacin voznje tj. izbjegavati nagla ubrzavanja ili kocenja,unaprijed reagovati na neke situacije(pripremiti auto za uzbrdicu a ne u zadnjem trenutku presaltati u manju pa onda po gasu...)itd.itd...

za remap-200€ ne isplati se...
manje gasa, manja potrošnja
bez naglih ubrzavanja i to je to
ili kupi si biciklo.... ;)
 
Top