SM online SHOP >> KONACNO

SM online SHOP >> KONACNO

Član
Evo jedna vrsta kratkih majica...

U ponudi ce biti ove zuto-plave,bijelo-crvene i bijelo-zelene,postavicu i ostale kad uslikam,za sada postavljam ove zuto-plave:

zutoplave.jpg
 
Član
RE: SM online SHOP >> USKORO

pioneer_09 je napisao(la):
sta ovo mi treba da kupimo da bi reklamirali smchiptuning???

Pa ne znam stvarno sta da ti kazem na ovo...tako da necu nista ni napisati o tvom cudjenju.

SM chip tuning je brand name i kao svaki brand name u svijetu imace svoj shop gdje ce se moci kupiti razne stvarnice koje nose oznaku SM i jasno da ce se prodavati.
To je za ljude koji hoce da imaju SM oznaku i otprilke isto kao sto navijaci kupuju salove i dresove od svojih omiljenih timova.
 
Član
RE: SM online SHOP >> USKORO

Nije losa stvar samo msl. da je i SM u cilj da sto vise ljudi nosi tj. reklamira njihiv brend tako da smatram da bi bar cijene bile simbolicne tipa 15-20km sve zavisno od kvaliteta materijala.... ;)
 

MTR

Član
RE: SM online SHOP >> USKORO

jesul one sto se vas u golu vodu pretvoris :lol::lol::lol:

salim se , super , koliko ce ove crveno bijele s kragnom biti ?? ne dam vise od cenera :D ili da se coramo ja tebi svoj kacket a ti meni maju :icon_biggrin:
 
Član
RE: SM online SHOP >> USKORO

Cijene nece biti simbolicne jer su majice veoma kvalitetne sa vezom i naprijed i nazad.
Majice su od 100 % pamuka i cijena ce biti bukvalno formirana po formuli nabavna cijena moja + dostava,znaci bez ikakve zarade ali s obzirom da je vez onoliki preko ledja veoma skup i majice su sve radjene po narudzbi odnosno po mome dizajnu nazalost to nece biti cifra od 10 KM.

U pregovorima sam sa proizvodjacem i prvih 200 komada vec je stiglo,pokusacu da dobijem sto bolju cijenu pa cu tek onda da objavim to na sajtu.

Jeftine majice loseg kvaliteta nisu ni bile u izboru jer to nedolazi u obzir.

Kvalitet prije svega a za cijenu ko moze platice a kome je puno sakupice :D
 
RE: SM online SHOP >> USKORO

Ovakva majica i ovaj vez nezaslužuje cijenu od 10,20 pa cak mozda i 30 KM.
Ja vec dugo vremena drzim majice na slikom starog mosta u svojoj radnji u suvenir šopu i ta majica kosta 10 KM i ta od 10 nemoze ovoj zapet ni u korijenu.
Srđane ove sa bijelo crvenim kad budu gotove čut ćemo se pored onih koje smo se dogovorili.
 
RE: SM online SHOP >> USKORO

ja sam dao 80 maraka za Sparco majcu(skinuo neki prolaznik sa strika prvi put kad je okacena :icon_cry:) ,razumijem da SM chiptuning nema mozda imidz kao Sparco ali nece sigurno ni cijena biti 80KM...
ako bude isla prodaja onda uradi malo prostije majce koje ce biti i jeftinije,tj jednobojne i sa malim nadpisom ali na nekom mjestu kao npr na kragni,"pupku"ili rukavu....i ima da bude furka i hit ;););)

[attachment=35077][attachment=35076]
 

Prilozi

  • SPARCO.jpg
    SPARCO.jpg
    20 KB · Pregleda: 6
  • tshirts04.jpg
    tshirts04.jpg
    24,8 KB · Pregleda: 43
Član
RE: SM online SHOP >> USKORO

Ja cu sve uraditi da cijena bude sto je god moguce niza jer necu ni jedan fening da racunam zaradu,hocu samo da pokrijem neke osnovne troskove,cak necu ni sve torskove da pokrivam u cilju sto bolje cijene.

Finalni i konacni moj cilj je da:

polo majica kosta od 25-30 KM + postarina
okrugli izrez i V izrez od 20-25 KM + postarina

Nadam se da cu moci da se uklopim nekako u te cijene jer ispod toga sigurno nece ici a ja se nadam da nece ni preko te cijene da bude.

Sa kineskim majicama i sa sito stampom mogao sam da imam cijenu od 5-6 km ali to je veoma los kvalitet svega i nisam to ni uzimao u opciju.Bitno mi je da su majice kvalitetne a samim tim je cijena otisla gore jer ovi sto prave majice bukvalno sve naplacuju i dizajn i broj uboda masine za vez i ove umetke druge boje...ali sta je tu je.
Ova fabrika koja mi radi majice radila mi je i do sada i super su kvalitetne i provjerene.
 
Top