SM dyno

SM dyno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kasnis Srdjane.. :icon_biggrin:..

Jedan chip tjuner iz Sarajeva je davno nabavio valjke

DD31_IMG_6277_F.jpg


:D:D
 

sUx

Član
;);) e nek si ovo nabavio druze,bas radi raznoraznih trkaca "furaca" koji se rasipaju konjima ko da su sarafi.... nek dodju pa nek izmjere pravu snagu na tockovima i da ne pricaju gluposti za svoja auta da idu ovako ili onako ;);):123:
 
Član
:lol:

Ja mislio da malo komentarisete poster a vi se bacili na dyno tematiku :D

Al OK,shvatio sam sve.

Kad to sve pripremim sto se tice marketinga bice posebna tema za to na forumu sa pitanjima i grafikonima od clanova koji su mjerili svoja auta,uglavnom bice to sve uskoro,tako da ovde nemoramo otvarati pitanja i odgovore vezane za dyno.
 
Član
Meni se sviđa plakat,jednostavan a zanimljiv i auta u prolazu će uspjeti viditi o čemu se radi,a ne neki komplikovan pa na kraju prođe auto i pita se poslije šta bi na plakatu :D
 
Član
pa upravo,neko je pomenuo da je siromasan ali to je upravo greska na plakatima kad se opterecuju sa detaljima jer je najbitnije da se na blic pogled skonta o cemu se radi.

Ovo je vrhunska priprema i tematika i ovo je radjeno gotovo 20 dana.Mnogo verzija je bilo prije ove ali jednostavnost i tematika su atributi koji su morali da budu na prvom mjestu.

Meni licno je ovaj plakat veoma dobar i ja mislim da niko nece biti da ga pogleda i da zaboravi sta je vidio na njemu.:D
 
Član
Hm,mozda da prevladavaju malo veci kontrasti u bojama,ono kao crno-narandzasto ili nesto tako_Ovako mi djeluje da se boja auta stopila sa pozadinom,ako razumete sta hocu da kazem.U principu ostalo na plakatu je ok,jednostavno i istice svrhu reklame.
 
Član
gotovo je sad ja vec poslao na stampanje i kako je tako je,bice jos verzija ovo je tek prva,za sad neka bude ovako...

evo sajt od firme koja mi je to pravila pa ako admini neobrisu pogledajte http://www.theimpulsedesign.com/
 
Član
Schumi je napisao(la):
Meni se sviđa plakat,jednostavan a zanimljiv i auta u prolazu će uspjeti viditi o čemu se radi,a ne neki komplikovan pa na kraju prođe auto i pita se poslije šta bi na plakatu :D

Potpis :D
 
extra , samo bi ja ove zadnje tockove "zavrtio" , da izgleda kao da se okrecu , al et to ionako ne bi niko primjetio :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top