SM dyno

SM dyno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kako Vam se cini novi plakat za nas dyno?
Bice na velikim reklamama uz put sto stoje formata 4x3 m

Radio ga je jedan studio iz Podgorice u dimenzijama 25 000 x 15 000 px u 300 dpi :)
 
Član
Bolje bi bilo da je umjesto GTO na lici VW, hehe

Dobar nema sta, kad startas sa ovim?!
 
Član
mozda neki detalj jos na autu,ono fast and furious furke :)

broj telefona i web adresa ce valjda se naci negdje za one koji ne znaju
 
Član
pa namjerno sam uzeo malo drugacije auto da nebude neki golf ili bmw :smajli12:

Dyno je montiran i sve je u funkciji,sad idemo u Goricu na SR pa kad se vratimo pripremamo reklamnu kampanju i novi sajt i mora do kraja ovoga mjeseca sve to zazivjeti.

Ovih dana je strasna guzva i vec 15 dana nista nisam stigao uraditi na novom sajtu,strasno...

Valjda ce sad malo poslije trke da bude manja guzva pa da to zavrsimo sve.

lov2xlr8 je napisao(la):
mozda neki detalj jos na autu,ono fast and furious furke :)

broj telefona i web adresa ce valjda se naci negdje za one koji ne znaju

A to ce naknadno da se dodaje telefon i adresa to je na meni da dodajem,ovo je sirova slika koju sam ja dobio i koja ce uvijek biti ista a ja cu dodavati teks zavisno od namjene postera.

Styling i te fore na autu ja nevolim,samo clean line bez kica... :)
 
Član
trebao si onda i ovaj auspuh skinuti,primjetio sam da ne volis ni bucno auto :):):)

hajd nek je sa srecom sa dynom,steta sto necu moci 4motiona izmjeriti al et
 
Član
svaka cast Srdjane na projektu...odmah dolazim avanturisticki da izmejrim snagu na svom autu.....samo obavjesti kad startas ....
Jos jednom sve pohvale za rad......
 

IGY

Član
odlicno,
cestitam i nek je sretno sa radom
mozda i ibizu nekad navucem na valjke, da se valjci sjebu kako nesto moze biti tako sporo :D:D
 
Član
Za dyno svaka cast, drago mi je da kod nas neko uspjeva u tom poslu.
A sto se tice plakata meni je siromasno uradjen (jer bavim se grafikom i znam koliko se uzima za ovakav projekat) pa tako za cjenu koju su ti vjerovatno naplatili ovo je mnogo siromasno i ima tu mnogo detalja koji su pogresno uradjeni, ali opet ko ce gledat plakat za detalje kad svi znaju da si najjaci :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top