SLUŽBENO: Prve fotografije Alfa Romea 4C

SLUŽBENO: Prve fotografije Alfa Romea 4C

Član
mladus je napisao(la):
Ima ljudi koji slave dva puta , kad kupe alfu i kad uspiju da prodaju alfu. Nema te alfe koja nije izazvala divljenje kad se pojavi , a kasnije malo koje auto bude popljuvano kao ta ista alfa. Toliko o alfama. Ali niko ih nije ocrniao kao top gear
Rece covjek koji u potpisu ima lagunu:lol::lol: moje misljenje znate dobre performanse:cool: cekamo kad ce izaci sa traka..
 
Član
Top Gear je jos vise popljuvao VW, pa to niko nije primjetio? :D

Sto se tice Alfe, licno sam imao jednu, oko 2 godine bila kod mene i bio stvarno dobar auto.

A kad su upitanju ove nove Alfe, vidjet cemo. 159 je bila fina ali ne ekstremno dobra, Mito me razocarao pomalo, iako je zabavan za voziti. Ali nisi mogao ni iskljuciti elektroniku u potpunosti, ako tako bude i na ovom 4C, ebes taj "sportski" auto koji ti neda da sam vozis. Da hocu to, uzeo bi VW...

Izgleda dobro, ima fine proporcije, pristupacni model koji odusevljava izgledom poput superauta.
Pitanje je samo hoce li i u voznji biti jednako dobar. Cekam prve testove :D
 
ZELA GTI je napisao(la):
mladus je napisao(la):
Ima ljudi koji slave dva puta , kad kupe alfu i kad uspiju da prodaju alfu. Nema te alfe koja nije izazvala divljenje kad se pojavi , a kasnije malo koje auto bude popljuvano kao ta ista alfa. Toliko o alfama. Ali niko ih nije ocrniao kao top gear

Veliki sam obožavatelj emisije i ne znam o čemu govoriš?

Upravo tako, pogledajte Jeremy-a i njegov review Alfe 8c!
 
Član
Vozim 156 2.0ts 114kw evo 6godina imao sam servisa dosad 30000 km. sve sam uradio sto postoji i vjerujte da mi nije zao feninga jednostavno se to auto zavoli nevjerovatan je filing u voznji, prodajem je samo zato sto mi treba vece auto 4x4.
 
Član
A sta bi covjek ovdje komentarisao:icon_question:
Cim se pojavi bilo kakva tema o alfi, odmah se pojavi biser koji kaze ''da se alfa voli dva puta bla bla'' ili ''imao sam je, nikad više bla,bla'' ili TOP GEAR je popljuvao, a nema pojma o čemu ljudi pricaju i ne konta BIT.

Cak sam i teme sa alfama prestao komentarisati:lol:

Zato evo komentar, blejim u 4C vec dvije godine od kad se suska da ce izaci, i konacno se pojavila kao znak da mozda ipak Alfa Romeo kao brend nece propasti, MOŽDA
A i ako propadne, meni uvijek ostaje ovo :D

DSC_0087a.jpg
 
Top