Slow motion

Slow motion

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nenad je napisao(la):
Meni jako sporo radi forum vec 2 dana.

ja nisam nikako mogao uci ali samo onda iskljucio antivirus jer mi je on blokirao ovu stranicu valjda nesto radili sta znam,mozda ima jos dosta koji jos ne mogu ni uci a nisu skontali u cemu je fazon:)
 
Član
Nazalost maloprije smo opet morali postaviti SERVER LOAD LIMIT, tako da ce te vidjati poruke tipa "The maximum server load limit..........." kada dodje to toga. Ako dopustimo da load ide do 100% opet ce nam suspendovati akaunt :D.. Moramo ganjat server nema nas druge ..
 
Član
Problem s forumom
Sporo mi radi forum da je to nemoguce(inace ima 3Mb/s down 0.5Mb/s up internet).
Radio sam temu svi noviteti u Sangaju koja je bila dugacka jedan kilometar i u djelovima sam je objavljivao 70%propalo neke greske mi prijavljivao (nije da je dugacak tekst ili tako nesto vec samo izbaci gresku i nemozes nigdje)Icon_madIcon_madIcon_madIcon_madIcon_mad
evo sada u temi koja po:Dstoji
 
Član
de ljudi pomalo,ja se malo smirio,ne spammam,ovi drugi navalili:icon_evil:
ako ja zakuham nece n iko na forum moci uci:lol:
 
Član
Dobro je ja mislio da sam dobio BAN kad sam postavio slike od onog Hamera. Prije toga konto u koju rubriku da postavim slike i mislio pitat nekoga od administratora ali odlucio se postavit u foto & video kad odjednom akaunt suspend :icon_eek: :lol: :lol: :lol: Jutros u firmi gori mi pod nogama od posla ali ja sam prvo provjerio jel mogu li na forum :lol: :lol: :lol: :cool: :cool:

:icon_exclaim:
 
Član
forum je opet u raspadu,jedva ucitava stranice i samo izbacuje

The maximum server load limit has been reached. Please check back later once the server is less busy
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top