Slim ballast 55w, da li prikazuje gresku na komp

Slim ballast 55w, da li prikazuje gresku na komp

Član
Imam audi A4 2003g. Ako ugradim xenone sa slim ballastima od 55w, da li ce komp. prikazivati da mi je sijelica pregorijela? Cuo sam da slim ballasti od 55w ne prikazuje!
 
Član
sve sto je bez can busa nije preporucljivo stavljat u mnogih golfova su crkavali motori brisaca kad su stavljali xenone....
 
Član
moras imat can bus, mi smo drugu na a6 2007 god stavljali xenone s onim varalicama, nema greske za sijalice, ali se upali airbag i ne moze se ugasit sve dok su xenoni spojeni
zbog sigurnosti idi na can bus;)
 
Početnik
edo_16v je napisao(la):
Taj audi bi trebao raditi sa najobicnijim xenonima normalno.

Moj je bio 2002 b6 i bio je can bus.Kad crkne sijalica pise cak i koja je i na kojoj strani.Ugl u mene je imao can bus i cim spojim obicne xenone i dam kontakt sijalica radi 1-2 sekunde onda se ugasi i bord mi izbaci gresku ;)
 
Član
Ne misli na tu gresku, nego na gresku kad stavis obicne xenone kao da su ti riknule sijalice ;)

da ne duzimo, stavi obicne xenone, nece biti nikakav problem ;)
 
Član
Druze to ti sve zavisi ne bitno kakva je serija auta i koji proizvodjac neki ima can bus neki nema tako da to sve zavisi sve u svemu uzmes can bus xenone koje ja imam na GOLFU V i radi sve ko podmazano i ne razmisljas:)))
 
Član
CAN BUS PROTOKOL PRIJAVLJUJE GRESKU U INTALACIJI TJ BRZI PROTOKOL PRIJAVE I KONTROLE SISTEMA AUTA U SVAKOM SLUCAJU NIJE BITNO IZGLED DEBLJINA ILI KOLIKO VATI IMA BALAST MOJA IMAT CAN BUS BALAST DA BI RADIO I NE BI PRIJAVLJIVAO GRESKU
 
Top