slike sve govore :) ko je ljepsi :)

slike sve govore :) ko je ljepsi :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
to je ono da se pokaze, da ona ne zagadjuje okolinu, jer vozi BMW 7 Hydrogen...hahah, koja reklama...
 
Legend
bmw je ljepsi :D , a da je slika stara 10-15 godina .....hmmm nebi ja dao ovaj odgovor :D bila e ljepsa puno :D
 
Početnik
interesatno :)

topic je stavljen i na jos par foruma :)

i velika vecina glasa za BMW, naravno na BMW forumima zato jer je to BMW a na NON BMW forumima , jer je auto ljepak za oci.

E tako je to , neki voze da ih vide drugi, neki voze jer im je dosadno i neznaju sta bi drugo, a BMW fahreri voze jer postuju njihovu superiornost i znaju sta se nalazi ispred/iza njih...
 
muha je napisao(la):
BMW-H7_AngelinaJolie.jpg

kad imas nju imas i bmw-a znaci nju
 
Član
neznam vala ljudi al ja bi mjenjo vakvog bmw-a za samo 5 minuta provedenih medju njenim nogama .... cisto nako da ona vidi da ima 1 bolji i od brat pitta :lol::lol::lol::lol: ....
 
Član
eddo je napisao(la):
neznam vala ljudi al ja bi mjenjo vakvog bmw-a za samo 5 minuta provedenih medju njenim nogama .... cisto nako da ona vidi da ima 1 bolji i od brat pitta :lol::lol::lol::lol: ....

vauuuuuuu....you'r the man;)
 
Član
eddo je napisao(la):
neznam vala ljudi al ja bi mjenjo vakvog bmw-a za samo 5 minuta provedenih medju njenim nogama .... cisto nako da ona vidi da ima 1 bolji i od brat pitta :lol::lol::lol::lol: ....

a otkud ti to znas da si bolji od njega...mozda bi ti propala furka, ne bi je zadovoljio, i ostade i bez nje i bez BMW-a...xD :lol:
 
Putovanja.ba
Administrator
Jesam li mogao juce vidjeti novu 7-cu na Bascarsiji? Nisam dobro vidjeo, parkirana i samo sam gepek vidjeo.
 
Član
Fele je napisao(la):
Jesam li mogao juce vidjeti novu 7-cu na Bascarsiji? Nisam dobro vidjeo, parkirana i samo sam gepek vidjeo.

sve je moguce
a ovdje bih uzeo oboje... i nju i BMW-a :lol:
 
angelina je dio mojih djecackih snova :D
i sad imam na compu folder sa samo njenim slikama :)
dok su drugi balili na pamelu a. ja sam mastao o ovoj haha
tako da...dobar je meni moj Seat, dajte mi Angelinu :lol::lol:
 
Član
jel Brad zbog nje ili zbog bmw-a prestao Pitt,

mada, ovdje sve je jasno,

bit ću skroman, hoću i nju i bmw-a, a brad pitt nek mi bude šofer :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top