Slike sa mjesta saboracajnih nesreca

Slike sa mjesta saboracajnih nesreca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ko ima slab stomak nek ne gleda :)

http://www.scheurijzer.nl/flitspaal.htm

Poslije ovoga imam osjecaj da nikad necu preci 60 :D
 
Član
joj sranja jarane . cojku kaciga zalijepila se za kamion . a onaj sto je puko srnu najjaca je slika
 
sjebo sam se totalno kad sam ovo sve pregledo uđe u mene starh neki jao drame neke slike prosto nemožeš da vjeruješ da se nešto slično može da desi
 
Član
ja nisam mogo do kraja izgledat izgledo do pola i to brzinski salto... uffff
e ovakve slike treba postavljat i po novinama pa bi vidjeli kolko bi se smanjio br udesa...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ja nisam mogo do kraja izgledat izgledo do pola i to brzinski salto... uffff
e ovakve slike treba postavljat i po novinama pa bi vidjeli kolko bi se smanjio br udesa...

Eh, ma bi, na dan-dva i to je to, a onda opet po starom...
 
Član
dan te jebo zar je moguce da se covjek raspe ko tikva......al zanimljivo svakom glava u komadima....al najkrvaviji mi onaj sto ga sleper pogazio i onda kocio na njemu....trag guma preko ceste od krvi, mozga i crijeva.....zbog vas ce mi se puding ohladit :(
 
Član
odgledah i ne znam hocul moc spavat...jebote, pa stvarno kad pogledas, ne bi nikad preso 60...tobe jarabi
quattro je napisao(la):
joj sranja jarane . cojku kaciga zalijepila se za kamion . a onaj sto je puko srnu najjaca je slika

nie bolan srna, otkud srni 'nolki rep...konj :D
 
nije vala da necu brzo vozit....samo znam da necu preticat ako nisam 100% siguran...:D

a da mi stomak radi....? nije mi zasmetalo vala...haman sto nisam ovo uzivo vidjo nikad, pa mi nesto ne izgleda ko cojk nego isto lutke jebiga....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top