slike nasih auta..

slike nasih auta..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ajmo ovakoo da otvorimo temu al bez komentara...
samo da budu slike nasih auta,ne od kolega,rodaka il sa neta..nego iskljucivo sta mi vozikamoo...da postavimo po 3slike naseg auta.. u roku npr 10dana..
i da glasamo za 3 auta koja su najljepsa na forumu...
et to je jedan moj prjedlog...sad neznam kako ce se svidjeti ovoo drugima..:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
Ma nije lose to, samo nek´ se nesto desava.
Al´ trebalo bi se napraviti dvije skupine, ako bih se vec to nesto glasalo, da ne budu sad ne znam Fico od 300KM i Audi od 110.000KM u istom ˝bubnju˝:D
 
pa daaa nego uvjek neke iste stvari na forumu..nek se nesto mjena..haha..ja mislim da je ovo dobra ideja..moze se nesto napravitii..
 

IGY

Član
pametna ideja
ali to treba napraviti glasanje
odrediti jednu osobu kojoj ce ostali poslati slike i da ih ta osoba sve postavi, i da se zakljuca tema da se ostavi samo mogucnost glasanja, bez komentara
i ici najvise 5 auta po glasanju
tema ostaje otvorena 7 dana od dana objavljivanja, nakon 7 dana se proglasava pobjednik,
i ide novo glasanje
 
Član
Bolje bi bilo npr da ovde stavljamo neke "neobavezne slike" , beze kad uslikamo auto bilo kad i bilo gdje :)
 
IGY je napisao(la):
pametna ideja
ali to treba napraviti glasanje
odrediti jednu osobu kojoj ce ostali poslati slike i da ih ta osoba sve postavi, i da se zakljuca tema da se ostavi samo mogucnost glasanja, bez komentara
i ici najvise 5 auta po glasanju
tema ostaje otvorena 7 dana od dana objavljivanja, nakon 7 dana se proglasava pobjednik,
i ide novo glasanje

POTPIS
 
mocno bi bilo da otvorimo jednu temu u kojoj ce stoji samo slike nasih automobila. po jednom clanu jedan post u kojem ce biti par slika auta. bez ikakog teksta i bilo cega. znaci u jednoj temi da imamo slike svih clanova, tek onako radi raspoznavanja, da ne rovimo po garazi kada treba da nadjemo nekog.
bez ikakog glasanja ili bilo cega.
 

IGY

Član
Death_beat je napisao(la):
mocno bi bilo da otvorimo jednu temu u kojoj ce stoji samo slike nasih automobila. po jednom clanu jedan post u kojem ce biti par slika auta. bez ikakog teksta i bilo cega. znaci u jednoj temi da imamo slike svih clanova, tek onako radi raspoznavanja, da ne rovimo po garazi kada treba da nadjemo nekog.
bez ikakog glasanja ili bilo cega.

moze i to
ali sad zamisli temu sa oko 100 aktivnih clanova, to je 100 postova i nekih 10-tak stranica :icon_rolleyes:
 
Death_beat je napisao(la):
mocno bi bilo da otvorimo jednu temu u kojoj ce stoji samo slike nasih automobila. po jednom clanu jedan post u kojem ce biti par slika auta. bez ikakog teksta i bilo cega. znaci u jednoj temi da imamo slike svih clanova, tek onako radi raspoznavanja, da ne rovimo po garazi kada treba da nadjemo nekog.
bez ikakog glasanja ili bilo cega.

slazem se,pogtovo slike ako je ko tog dana bio u necijem gradu pa postavi te slikew;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top