Slike mog voznog parka /1/

Slike mog voznog parka /1/

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
svaka cast ovo je nesto, stvarno ovo treba dozivjeti, samo jedno inf. pitanja koliko kosta reg. za sva ova vozila godisnje?????
 
Legend
koliko samo posla i paznje ima oko ovih vozila......mislim ako uopste mozes sam stici oko svega toga........nego svaka cast , vozni park ti je vise nego odlican,.....najbolja fotka je "poredane sedmice" :cool:
 
LudoA je napisao(la):
Stvarno impresivno!
Sta zena kaze na sve ovo? :lol:

Nisam ozenjen, izmedu zene i BMW-a ja sam odabrao BMW.
Vozila me manje mogu naljutiti od zene , pa kada mi ne treba lako spremim u garazu sto s zenom nije moguce.....one uvijek nesto traze i nikada nisu posve zadovoljne....te vidim kako su drugi prosli.....
Kolekciju auta lakse odrzavam nego kolekciju zena :icon_smile:
To ne znaci da ne servisiram nekog muceka, kako sam izbirljiv prema autima slicno dozivljavam sa zenama te malo koja me moze zadovoljiti na neko duze vrijeme..:lol:
 
Član
jesi li imao nekad nesto ispod 4000ccm?
izgleda samo pezoic i audi :D:D

svaka cast za vozila

u ove bmwove stane 5k eur goriva samo :D:D
 
Bojan je napisao(la):
Super... sve pohvale


A ima li teletext u prvom BMW-u :D

U svim vozilima imam multimediju i jasno DVB-t s teletekstom.
Peugeot i jedan 750 nema DVB-t za sada !
(Peugeot nema uopce muziku, dok 1 BMW 750 ima multimediju bez DVB-t)
Prikaz nekih vozila s opremom i mjerenjima DVB-t te antenama u autu sam opisao ovdje:
http://www.novisf.com/wbb3/index.php?page=Thread&threadID=41045&pageNo=2
 
Član
Burazere svaka ti cast.... kolekcija auta... kladim se ni Stipe Mesich je nema ;) posebno respect... za onu w12 ;)
Nema dalje.... Kapa dole majstore!!!
 
Član
Dalibor-Zg je napisao(la):
Nisam ozenjen, izmedu zene i BMW-a ja sam odabrao BMW.
Vozila me manje mogu naljutiti od zene , pa kada mi ne treba lako spremim u garazu sto s zenom nije moguce.....one uvijek nesto traze i nikada nisu posve zadovoljne....te vidim kako su drugi prosli.....
Kolekciju auta lakse odrzavam nego kolekciju zena :icon_smile:
To ne znaci da ne servisiram nekog muceka, kako sam izbirljiv prema autima slicno dozivljavam sa zenama te malo koja me moze zadovoljiti na neko duze vrijeme..:lol:

Znao sam! :lol:
 
Član
Dalibor-Zg je napisao(la):
Bojan je napisao(la):
Super... sve pohvale


A ima li teletext u prvom BMW-u :D

U svim vozilima imam multimediju i jasno DVB-t s teletekstom.
Peugeot i jedan 750 nema DVB-t za sada !
(Peugeot nema uopce muziku, dok 1 BMW 750 ima multimediju bez DVB-t)
Prikaz nekih vozila s opremom i mjerenjima DVB-t te antenama u autu sam opisao ovdje:
http://www.novisf.com/wbb3/index.php?page=Thread&threadID=41045&pageNo=2


Super lafe stvarno, sve pohvale... vidim baviš se rent-a-car om pa me zanima kako ide biznis koristi li raja usluge vozača itd...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top