Slike iz aviona Air France

Slike iz aviona Air France

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovo sa snjimanja nekog filma garant..xD..ma cisto sumnjam ba..sto kazu u slanoj vodi da prezivi kartica..nema sanse..
 
Član
pa et malo pregledajte raspored ljudi..ma cista montaza...neko ce se sjetiti u svoj panici i svemu ostalom da uzme digic da slika a sve izliece iz aviona:D
i da ustane i okrene se nazad i slika nesto nemogu povjerovati nikako :D:icon_smile:
 
Član
Got2b je napisao(la):
pa et malo pregledajte raspored ljudi..ma cista montaza...neko ce se sjetiti u svoj panici i svemu ostalom da uzme digic da slika a sve izliece iz aviona:D
i da ustane i okrene se nazad i slika nesto nemogu povjerovati nikako :D:icon_smile:

:lol: upravu si, al' eto zanimljivo izgleda ...:icon_smile::lol:
 
Administrator
ma ovo je kako sam ja cuo danas sa snimanja serije "Izgubljeni"... kao sto daki kaze stare su ovo slike:icon_biggrin: eh sad da li je i to istina ne znam.... ali da neko slika ovo u trenutku raspada sumnjam.... nije mu do njegovog imena a tek do slikanja
 
Član
ma jaka podvala,ovo mi djeluje kao da je iz losta serije
a jaca je furka ono sa 9/11 kad je kao nadjen aparat od onog a on se sliku na twinsima a iza avion ide u zgradu ahhahahaha,i kao nasli aparat u rusevinama

kasnije sami priznali
 
Član
edoze je napisao(la):
cesta zakon,al eto,ispade da je i montaza:cool:

nebi se bas reklo da je zakon..pogledaj kolko ljudi godisnje pogine u saobracajkama a kolko u avio nesrecama....samo eto sto kad rokne avion tesko da ce ko prezivit...al rokne jednom u beli vakta...dok dnevno pogine bruka ljudi na cesti..
 
Član
nodiash je napisao(la):
edoze je napisao(la):
cesta zakon,al eto,ispade da je i montaza:cool:

nebi se bas reklo da je zakon..pogledaj kolko ljudi godisnje pogine u saobracajkama a kolko u avio nesrecama....samo eto sto kad rokne avion tesko da ce ko prezivit...al rokne jednom u beli vakta...dok dnevno pogine bruka ljudi na cesti..

koliko ljudi ide autima,koliko avionima?
a stvar je,kao sto si rekao,da,ako avionu (i brodu) nesto bude,nema kud,a na cesti su ipak vece sanse da prezivis;)
onako il padas il ces se utopit vjerovatno;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top