Slike iz aviona Air France

Slike iz aviona Air France

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sam se totalno sjebo...

Slike su napravljene digitalnim fotoaparatom Casio par sekundi nakon otkidanja repa aviona, malo prije pada. Fotoaparat je nadjen uništen, a memorijska kartica spašena. Po serijskom broju aparata je identificiran putnik Paulo G. Muller, glumac u dječjem kazalištu koji je putovao sa dvije kćeri, Brunom i Beatriz.

 
Član
kako strasno izgleda kad znas da je pravo a kad gledas na filmu iskreno odvalim se smijati svaki put :icon_sad::icon_rolleyes:
 
Legend
Ovo je izvala teska nisu to te slike, ovo je staro da valja i ako se vratis i procesljas temu smjesne slike naces ove iste fotke a postavljene su 2008 :lol:

Al dobar fazon :lol:
 
Član
oj boze dragi :( totalno nestvarno djeluje, nedo bog nikom... To je najjebenije u putu avionom, ne mozes nigdje pobjec niti se spasit kad krene prema dole...
 
Član
daki je napisao(la):
Ovo je izvala teska nisu to te slike, ovo je staro da valja i ako se vratis i procesljas temu smjesne slike naces ove iste fotke a postavljene su 2008 :lol:

Al dobar fazon :lol:

joj daki sto me u neku ruku obradova
 
Član
ma daaaaj...

mislim, strasno je to jbt.... al' da ce neko u tom trenutku uzet digitalac i slikat sta se desava...i jos poslje xx dana u slanoj vodi da kartica bude spasena...ja ne vjerujem, al' eto...
 
Član
daki je napisao(la):
Ovo je izvala teska nisu to te slike, ovo je staro da valja i ako se vratis i procesljas temu smjesne slike naces ove iste fotke a postavljene su 2008 :lol:

Al dobar fazon :lol:

Upravo tako...

Fol pronasli unisteni fotoaparat a ne mogu da nadju 200 putnika
 
Legend
Pa zar vam je toliko mrsko koristiti opciju search :) pogledajte imaju ove fotke na forumu odavnoooo :lol:

Znaci neupitno je to ...
 
Član
nesto mi se neda povjerovati u ove slikice nikako...bass da je nekome do slikanja kad se avion raspada :lol::lol::icon_twisted:
 
Član
A znao lik da cemo mi na BHTuning forumu ovo gledat zato je i sliko....

A kad god je ovo bilo strasno je, ne vjerujem da je montaza , a iz kojeg je aviona ....:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top