Slike auta za sponzorstvo

Slike auta za sponzorstvo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
knoxville je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
nego nadam se da se ozglasalo i da su to ta tri auta koja mozemo raditi,evo ja upravo zbavio cs 3 extended,super je!

nego za one koji jos nemaju PS,evo meni najlaksi nacina nabave,hebo i torrente (zbog njih sam pokupio virusa prosli put) hebo i rapidšer ukoliko si free user,uglavnom skinete sa adobe.com trial verziju (meni se tri sata skidalo) i onda na serials.com (ili net,heh) i tam nabavite serila key i to je to.puno lakse nego torrenti i rapid i jos STO POSTO sigurno (sigurnije od kondoma):)

ne moze to tako..

za 30 dana ce ti isteci i onda ce ti traziti Activation Code a ti si skinuo Serial Key..samo si se beze mucio :icon_biggrin: vrati se ti na torrent..

ha?

ja skinuo,radi fino sve,na pocetku mi trazio serial key,ja ga ukucam kad dalje pise samo da trebam u roku od 30 dana potvrditi aktivaciju,ne traze nikakav aktivacioni KOD.
hm...:icon_confused:
 
e raja,mozemo li kako promijeniti sliku ove honde,ove je zaista losa,ja i noke radimo zajedno te nam zaista ova slika nije nesto.mi bi radije onu prvu sto je knoxville postavio,onog sivog civica.

moze li?

ja cu poceti u nadi da ce te raci "MOZE" :D
 

Ryu

Član
najbolje onda da je svako sebi izabro sliku...

jebiga ako cemo vec tako...

nek svako uzme sliku dacie,honde i peugeot 306 kakva njemu odgovara...

ne znam samo onda kako cemo na kraju izabrat bolje radove,kad ce sve bit razlicito...
 
pa jbg dovest cemo backa nek odluci,hehe!

a znas kako jbg cilj nam je da rad bude sto bolji,dakle nije natjecanje medju nama u pitanje gdje ce svako pokazati sta najbolje zna napraviti od neke slike nego je u planu napraviti sto bolji rad!

dakle,ja sam za to da svako bira za sebe sliku,a i noke je sa mnom po tom pitanju.:D
 
Član
ja sam uzeo ovu sliku dacie...a postavi ti Ryu onda u temu svoj rad (trenutan) pa cu i ja svoju daciu...pa da jedni drugima damo kritike :)
 
napraviti teme....
S: Peugeot 306
S: Dacia Logan
S: Honda Civic

in tu stavljati probne radove (koristiti edit da se ne nakuplja radova)
 
dakle dogovorili smo se!

svako bira svoju sliku!

super,tako i je najbolje! jer mozda neko ima hrpu super donora za odredjenu pozu koja ne odgovoara npr. onom bijelom CTR-u :)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
knoxville je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
nego nadam se da se ozglasalo i da su to ta tri auta koja mozemo raditi,evo ja upravo zbavio cs 3 extended,super je!

nego za one koji jos nemaju PS,evo meni najlaksi nacina nabave,hebo i torrente (zbog njih sam pokupio virusa prosli put) hebo i rapidšer ukoliko si free user,uglavnom skinete sa adobe.com trial verziju (meni se tri sata skidalo) i onda na serials.com (ili net,heh) i tam nabavite serila key i to je to.puno lakse nego torrenti i rapid i jos STO POSTO sigurno (sigurnije od kondoma):)

ne moze to tako..

za 30 dana ce ti isteci i onda ce ti traziti Activation Code a ti si skinuo Serial Key..samo si se beze mucio :icon_biggrin: vrati se ti na torrent..

ha?

ja skinuo,radi fino sve,na pocetku mi trazio serial key,ja ga ukucam kad dalje pise samo da trebam u roku od 30 dana potvrditi aktivaciju,ne traze nikakav aktivacioni KOD.
hm...:icon_confused:

pa na to sam mislio..potvrdit ces je Activation Codom :)

ne gine ti ponovo download :icon_biggrin:
 

Ryu

Član
znaci mozete izabrati slike koje zelite,al od auta koja su zadatak !!!!!!!!!!!
Dacia Logan (ne renault logan znaci,vec dacia,ne redizajniranu verziju od 2008,vec onu staru) ! zna se kakva je prednja maska,farovi...
Honda Civic (od 1995-2001 proizvodnja)
Peugeot 306

znaci onaj ko je zamislio da uzme renault logan il ne znam sta vec,nek razmisli dobro...to ce bit isto ko da umjesto peugeot 306 posaljes bmw 1...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top