Slanje posiljke van drzave !?

Slanje posiljke van drzave !?

Legend
Pozdrav, trebao bih poslati nesto u hrvatsku, pa me interesuje je li ikad neko slao to postom, brzom postom, kakva je procedura oko toga.
Da li izabrati drzavnu postu, ili slati kompanijama tipa euroexpress, intereuropa itd itd.. ?

LP
 
Član
e sad ne znam kako ide da saljes iz jedne drzave u drugu sa tim brzim postama. ja sam konkretno hteo da saljem nesto za srbiju i nije moglo kao ne salju van granica. tako su meni licno rekli. mozda je najbolje da ides sa drzavnom postom samo taj neko ko bude uzimao paket vjerovatno ce morati da plati carinu i te dadzbine
 
Ja poslujem sa Srbima i Hrvatima godinama preko autobusa. Ne znam sta trebas poslati ali posta se ne isplati jer oni moraju to provuci kroz granicu i automatski se placaju dadzbine za to
 
Član
Ništa pošta preko granice, autoobus ili nađi nekog da ti to preveze.
Ovisi o čemu se radi mogu ja
 
Legend
Ja poslujem sa Srbima i Hrvatima godinama preko autobusa. Ne znam sta trebas poslati ali posta se ne isplati jer oni moraju to provuci kroz granicu i automatski se placaju dadzbine za to
ma znam i ja sam tako slao xxx puta, medjutim eto kao hoce samo postom, jutros sam bas isoa u postu ne isplati se definitivno, pa cu vidjeti da im fino objasnim.. busom jeste fkt najjednostavnije ni ja do sad nikad nisam imao problema sa tim..
 
Ja isto hoću jednu pošljiku iz Srbije tačnije mislim iz Valjeva, ali sam kontao poštom da to pošalje. problem je što samo to lagano ali ima dužine nekih 40ak cm...
 
BHT Ovisnik
saljem 4 cepa od bbs felgi i GTI materijal nekih cca 5m2, slozenog u kesu, nije to nista kabasto, nekih 30x30x15cm
to piči u BH postu, klasicnu, umotaj svaki cep u pjenastu foliju, tamo nek ti oni daju odgovarajucu kovertu za sve i miran si. Kako god nece te izac ni blizu skupo kao intereuropa i sl.
 
Član
Noke brate ima moja radnja potpisan ugovor sa euroexpresom mogu ti ja provjeriti jeftinije da posaljes, ako hoces javi mi na mob sta kako i koje mjesto pa cemo nesto skontati
 
Član
to piči u BH postu, klasicnu, umotaj svaki cep u pjenastu foliju, tamo nek ti oni daju odgovarajucu kovertu za sve i miran si. Kako god nece te izac ni blizu skupo kao intereuropa i sl.
A ovaj GTI materijal? I njega u kovertu :D

Kralju ako ti se isplati pošalji to do mene, ja ti to prevezem preko granice za 2 tj. i šaljem na adresu u HR
 
Top