Slanje bicikla - Doboj

Slanje bicikla - Doboj

Član
Eh ovako, zanima me koji način pošiljke je u najboljem omjeru sigurnosti, pouzdanosti i cijene?

Poslao bih bicikl u doboj, kupac bi pouzećem platio i poštarinu i bicikl.

Uvjet je da tu istu kompaniju ne čekam na isplatu već da dobijem pare dan ili dva ili kakva je vec procedura nakon sto covjek plati bicikl u doboju a ne da cekam mjesec i potrosim para na telefon koliko i samo biciklo kosta da bih uzeo ono sto mi pripada.

Ujedno, prilika za nekog forumasa da zaradi ukoliko u skorije vrijeme ide u doboj a nije mu neophodno podignuto zadnje sjediste :D samo u tom slucaju moram skontat kako da mi kupac plati unaprijed a ja bih ovdje platio forumasu koji usput ide ili u doboj ili prolazi kroz doboj :D

Svaka pomoc i informacija je dobrodosla.
 
meni se do sada euroexpres najbolje pokazao, sve u 2 dana, nazoves radnim do 15h da pokupe, dodju uzmu (mora biti upakovano) i sutra dan isporucuju momku na adresu, tebi pare donose prekosutra... ;)
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
meni se do sada euroexpres najbolje pokazao, sve u 2 dana, nazoves radnim do 15h da pokupe, dodju uzmu (mora biti upakovano) i sutra dan isporucuju momku na adresu, tebi pare donose prekosutra... ;)

Da li znas kolika je cijena slanja bicikla i... kako da ga upakujem čovječe :D

Da li samo da naznačim podatke o pošiljci i zakačiti, ili ga moram rastaviti pa u paket utrpati ?
 
Član
ja sam skoro imao i prijatno iskustvo sa kompanijom 24Vip

kolega eness mi je slao neki aparat, ja sam poslije njemu vracao isto, momci korektni. Voze cak i praznicima, vikendom. Posiljalac ne mora unaprijed placati postarinu kao kod nekih kompanija. Znam da sam zvao neku kompaniju i ne vrse placanje pouzecem za fizicka lica, samo za pravna. Eto mog iskustva, prije toga euroEx isto tako, sve pohvale
 
Član
Da li samo da naznačim podatke o pošiljci i zakačiti, ili ga moram rastaviti pa u paket utrpati ?
[/quote]

Skini tockove zaljepi na njega,okreni guvernal,i omotaj ga kartonom;);)
 
Član
Ne moras u karton ak imas gdje one spuzve sto se stavlja prilikom montaze laminata ona je debljine neka 3mm a stiti od ostecenja ja s njom pakujem kutije kad saljem

10 KM sa povratom novca euroexpresom je 25 KM
 
Član
Skoro sam dobio kompresor koji je poslan CityEXPRESS-om, u kombiju je bio i bicikl u komadu, znači nije rastavljan. Pozovi, imaš besplatnu info liniju: 080 080 004.
 
Top