Slabo rikverc svetlo

Slabo rikverc svetlo

Član
Imam problem sa rikverc svetlom koje slabo radi. sijalice su dobre, prekidac je dobar,... Kada izvadim jednu sijalicu svetlo je normane jacine ali kada stavim drugu obje oslabe, skoro nikako ne rade. Ako neko ima neku ideju do cega je neka kaze.
 
Super Moderator
Meni je svako slabo ja vazda palim i zadnju maglenku kad idem u rikverc da bolje vidim haha. Najradije bi reflektor nazad ko na bageru
 
Član
akoo imaa kontakt jos bolje, a ako nema mozee i ovajj malo ddaa ocistii...

nije stvar moze li ocistiti ili ne moze nego sto wd izjede kontakte i onda ih mozes popisati, hrdjat ce stalno, nemoj mijesati saraf i elektroniku, da je to tako svaki rtv majstor bi kubio wd stoje jeftiniji i kosta 5 KM za veliki sprej nego sto bi dao 15-20KM za kontakt sprej. ne mjesaj kruske i jabuke
 
Član
Kod mene su i na rikvercu sijalice sa smd led diodama, bolje se vidi nego na klasičnim žutim pa ko želi nek proba i tu varijantu :)
 
Član
Mora ocistiti kontakte i ujedno ako su se razglavili da ih malo pritisne da prave bolji kontakt jer i to moze praviti problem... To je problem recimo na fiat-ima bravo i punto, renault clio mk2 i 3, alfi isto tih godista i fordovima iz 80-ih da im se jednostavno konektori na stekeru rasire i ne prave dobar spoj i pocne tako to da pravi, ili kad upalis smigavac a zadnja stoplampa kao light show blica :D ili kocnica kad se stisne pale se zmigavci ili cak maglenke, itd itd... Samo ih stisnes malob da prave kontakt i vratis i radi kao novo :D radio na vise auta i taj problem bio, ali ujedno i ocistis kontakte...
 
Top