Slabo povuce

Slabo povuce

Član
Imam manji problem sa seat toledom 1,9 tdi 81 kw,nekad je pravo lijen,ne povuce kako bi trebao i kad ga malo procepim onda ide kao lud,auto je preslo 180 000 km¸uredno je servisiran,zna li neko u cemu je problem???
 
Član
dize;)Od aditiva za čišćenje nemaš velike koristi,pročisti dize ultrazvučno prije većih problema.Da ih nebi morao mjenjati kao ja.Jeli auto trza pri nižim obrtajima kada je hladno ili je to jedini simptom?
 
Član
e drug to je jedini simptom na autu i to ponekad nije stalno tako,ja ga malo zgazim i onda vuce dobro,ako bude do dizni gdje se to cisti?
 
Član
prvo diagnostika pa onda sve ostalo jer taj kvar moze biti EGR ventil... Zato prvo diagnostika pa vidi sta ce ona reci...
 
Početnik
kad si radio veliki servis jel ciscena turbina i usis, i to spada u veliki servis?
 
Član
Usisna grana se preporucuje da se cisti svakih 150 000 km. A sto se tice usisa i turbine kod njih nema sad slabo vuce sad dobro vuce. Kod turbine ili ce vuci ili nece, a sad ako hoce pa nece pa opet hoce to moze biti svasta... Prvo diagnostika pa onda vidjeti stace da kaze... Ako ne kaze nista onda ti je neka mehanicka greska...
 
Član
Oggy je napisao(la):
kad si radio veliki servis jel ciscena turbina i usis, i to spada u veliki servis?
veliki servis je raden na 125000,auto sada ima 184000 i koliko ja znam nije nista cisceno.

RS TURBO je napisao(la):
Usisna grana se preporucuje da se cisti svakih 150 000 km. A sto se tice usisa i turbine kod njih nema sad slabo vuce sad dobro vuce. Kod turbine ili ce vuci ili nece, a sad ako hoce pa nece pa opet hoce to moze biti svasta... Prvo diagnostika pa onda vidjeti stace da kaze... Ako ne kaze nista onda ti je neka mehanicka greska...
ma vuce on,al nije zivahan,evo bas sam se vozao veceras i pritisnem ga i on nekako polako vuce i onda poslije toga kad ga nagazim bas dobro povuse,zakuca me u sjediste,isto ko da nesto procepi.
 
Član
Usisnu granu ako nisi nikad cistio bi bilo pozeljno da je ocistis jer se toliko nakuplina ulja uhvati unutra da to nije normalno.Ja sam radio generalno motor na passatu 90 ks i kad sam skinuo usisnu granu ja ne znam kako je radio ikako, a kamoli vukao, koliko je to bilo zacepljeno :icon_rolleyes: ali najbolje ti je da prvo odes u servis negdje i da ga skopcaju na racunar i da vidis ima li kakvih gresaka... To te ne kosta nista a i ako ima greaka pokazace...
 
koje godiste seat?
ako je stradao mjerac mase zraka nece ti izbaciti nikakvu gresku!!!!!!!
od toga moras prvo da krenes
ako imas neki drugi od nekoga da postavis pa da probas
 
Član
sky walker je napisao(la):
koje godiste seat?
ako je stradao mjerac mase zraka nece ti izbaciti nikakvu gresku!!!!!!!
od toga moras prvo da krenes
ako imas neki drugi od nekoga da postavis pa da probas
auto je 2000 godiste,uzet cu sutra od druga taj mjerac zraka pa cu probati,hvala drug
 
Top