slaba muzika

slaba muzika

Član
ljudi sta mislite do cega bi moglo bit imam sony radio novsa usbom dupli cincevi,sony wufer 15-ka od 1500w pojacalo od 1500 w kad stavim slabo skroz udara a kad stavim jedno manje od 700w duplo bolje udara al opet nije to nesto jako,jel tu mozda potreban onaj kondenzator il sta..ako ko zna nek predlozi..;)
 
Član
Marka model pojacala ?! :icon_smile:


Slabo pojacalo vjerovatno,kad stavis taj od drugi vise snage dobiva veca i efikasnost zvucnika i odma se bolje cuje a vjerujem da je i kutija fulana na tom od 15'' tih 1500w na pojacalu to ti je max power snaga pravih RMS wati ak ima i 200-300 trebo bit donekle zadovoljan :icon_smile:
 
Član
pa koje ti je pojacalo ?
ja sam ima SONY 15" on je 450 RMS a i extra se cuje u kompresionoj kutiji naravno
koje ti je pojacalo kablovi ?
 
Član
0g1 je napisao(la):
pa koje ti je pojacalo ?
ja sam ima SONY 15" on je 450 RMS a i extra se cuje u kompresionoj kutiji naravno
koje ti je pojacalo kablovi ?

zvucnik je 450 rms al kutiju sam ja pravio mozda ije i do kutije posto je pravljana da moze stat u haubu,ima plin... :D a pojacalo je to od 1500w neko us carvor a to manje je blaupunkt i ono bolje udara...kablovi su ok,mozda cincevi da su potanki al to msm da nema veze..
 
Član
To sto pise 1500w sumnjam da ima vise od 15w :D Stavljaj samo markirana pojacala kani se noname proizvoda... hiljadu zasto hiljadu zato ;)
 
Član
Anais je napisao(la):
To sto pise 1500w sumnjam da ima vise od 15w :D Stavljaj samo markirana pojacala kani se noname proizvoda... hiljadu zasto hiljadu zato ;)

a jbg tak sam ga dobio..navodno je to iz svice...al ko ce ga znat..
 
Član
nemma pojma koje je to pojacalo :icon_rolleyes: pisel gdje model koji je il nes , ak pise mozda imaju specifikacije na internetu ak nema specifikacija onda znaj da i nema nis od njega nego na pik i prodaji kupi sta bolje ;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
nemma pojma koje je to pojacalo :icon_rolleyes: pisel gdje model koji je il nes , ak pise mozda imaju specifikacije na internetu ak nema specifikacija onda znaj da i nema nis od njega nego na pik i prodaji kupi sta bolje ;)
ma to je izgleda neko lijevo pojacalo pise samo 5 izlaza 1500w...
 
Legend
trazi mono , ili 2 kanalno da moze u bridge sa 300 - 500 W RMS da bi ti woofer radio kako treba, max snaga se nigdje ne pika to je za kineze

a kako ces znati koliko ti koje nudi RMS snage , imas google , ukucaj model pojacala i citaj ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
trazi mono , ili 2 kanalno da moze u bridge sa 300 - 500 W RMS da bi ti woofer radio kako treba, max snaga se nigdje ne pika to je za kineze

a kako ces znati koliko ti koje nudi RMS snage , imas google , ukucaj model pojacala i citaj ;)
haha jos kad bi ga mogo negdje nac..ko da ne postoji.. :cool:
 
Top