skuter savjet

skuter savjet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eh ovako raceri moji ljuti:)
Htio bih da kupim sad kakav skuter nov u radnji na kredit do jedno 2000km nesto od 49ccm.
Pa sam razmisljao o keewayu nekako mi je najjeftiniji a ima ih dosta raje pa sam kontao da uzmem onog matriixa keewaya.
Sad me zanima kakvi su oni ono kakko su se pokazali jesul imalo kvalitetni ili je bolje da dodam jos para pa da uzmem kakvog pezoa ili gileru ma da iskreno nisam za to al nezz ni sam pa bih vas molio da me malo posavjetujete sta da radim i da li se to ispalti uzimati.
Ja nisma neki gasac motora i ne trazim neku brzinu i nesto sam ako ga uzmem ne bih ga prodavao nikako ono uzeo bih ga za sebe da mi bude jedno 3 god minimano.
Unaprijed hvala!!!!!
 
Član
Schumacher je napisao(la):
eh ovako raceri moji ljuti:)
Htio bih da kupim sad kakav skuter nov u radnji na kredit do jedno 2000km nesto od 49ccm.
Pa sam razmisljao o keewayu nekako mi je najjeftiniji a ima ih dosta raje pa sam kontao da uzmem onog matriixa keewaya.
Sad me zanima kakvi su oni ono kakko su se pokazali jesul imalo kvalitetni ili je bolje da dodam jos para pa da uzmem kakvog pezoa ili gileru ma da iskreno nisam za to al nezz ni sam pa bih vas molio da me malo posavjetujete sta da radim i da li se to ispalti uzimati.
Ja nisma neki gasac motora i ne trazim neku brzinu i nesto sam ako ga uzmem ne bih ga prodavao nikako ono uzeo bih ga za sebe da mi bude jedno 3 god minimano.
Unaprijed hvala!!!!!


ovdje tome nije mjesto prebacit ce neko od moderatora al et da t JA koji vozam skutere od 12godine odgovorim.. NIPOSTO nemoj uzimati ta kinesko korejska sranja..pokajat ces se..pazi sta ti ja kazem jer sam i ja isto.. drugo najradije uzmi gileru,piaggio,yamaha aerox il kakvog pozea sf2 il vivu koju ja imam..ev kod mene je 3godine nikad joj nista..jos je o u mene uvijek puni gasss:icon_smile:uvijek koliko moze toliko ide gdje god se ja nalazio.. naravno igra ulogu i odrzavanja ako neodrzavas nakon jednu milju ce ti zaribati..ja sam ev u 3 godine presao oko 25milja(visim ljeti na njemu:icon_smile:) i nikad me nije nigdje hvala bogu izdao;);)
 
Član
uzmi sebi druze gillera runner 125 vodeno hladjenje motor ide 120km/h i nemozes ga pregrijati nikako ja sam vozio nekih 50-tak kilometara razdaljinu iz komada i stvarno kao da ides sa velikim motorom samo bjela crta i deri
i samo vodeno hladjenje trazi
POZDRAV
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top