Skuter 50 STRANCI strani papiri

Skuter 50 STRANCI strani papiri

Pozz raja..imam pitanje u vezi Skutera sa stranim papirima
Nudi mi se Malaguti F12 i Aprilia SR50 u stvarno vrhunskim stanjim po veoma povoljnoj cijeni imaju papire ali stranci pa sam malo neodlucan
Kako sa njim jer ne mogu se preves nit registrovat,kakvi su problemi sa policijom i slicno..
Ko god zna nesto i ima iskustva neka napise svako iskustvo bi mi dobro doslo..hvala jos jednom
 
Jebes ove nase srebrenicke policajce,samo ako te zaustavlja po gasu i gotov,budi siguran da te nece ganjati a i ako dodje do tog ti mozes proc odakle hoces dok oni sa autom ne mogu,tako da ne sikiraj se i kupi slobodno :D bas sam jednog gledao na previlama policajac zaustavlja neko dijete sa skuterom,nit ima kacigu nit tablice i dijete fino po gasu i samo zaobidje policajca i ode:) tako isto i ti mozes jbs strumfove :D ili ako neces ti uzeo bi ja sebi jedan ako su povoljni ko sto kazes :D
 
Jebes ove nase srebrenicke policajce,samo ako te zaustavlja po gasu i gotov,budi siguran da te nece ganjati a i ako dodje do tog ti mozes proc odakle hoces dok oni sa autom ne mogu,tako da ne sikiraj se i kupi slobodno :D bas sam jednog gledao na previlama policajac zaustavlja neko dijete sa skuterom,nit ima kacigu nit tablice i dijete fino po gasu i samo zaobidje policajca i ode:) tako isto i ti mozes jbs strumfove :D ili ako neces ti uzeo bi ja sebi jedan ako su povoljni ko sto kazes :D

Ma 500 marki druze azdaha od SR-a puko na motor pravo samo strani papiri to me malo zeza zbog toga sam i napiso ma forum da vidim misljenja
 
Član
Bolje kupit skuter na nasim tablama i vozat se bez brige nego brendiranog stranca i gledat odakle ce ko izletit iz granja i zaustavit te.. plus sto u slučaju neke nezgode imas velik problem
 
Bolje kupit skuter na nasim tablama i vozat se bez brige nego brendiranog stranca i gledat odakle ce ko izletit iz granja i zaustavit te.. plus sto u slučaju neke nezgode imas velik problem

To mi je i problem jest ono Aprilia gori al opet kontam za policiju sto kazem strahovat ako izleti,al svejedno bjezat i sa BH papirima jer 50 kubika niko ne polaze pa ni ja a sad po zakonu moras i opet moras bjezat na isto ti dodje :)
 
E glupog savjeta majko moja cuj pobjec policiji. Imao sam skuter aeroxa i uvek sam regularan bio i jednom sam pobjegao policajcu ne zboh mene nego zbog druga jer nije imao kacige pa posle me non stop jebavali. Carina je skupa naročito ako su svajcarski papiri. Ganjaj nesto na našim papirima makar i kinez dobar je,za početak

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
Mq ovi bolji Kinezi idu 60 sto je dovoljno
Ja sam imao Piaggio NRG MC3 i isao je 95-100 al poslije 85 dugo navlaci... sve preko 70 je velika brzina za mali skuter, pogotovo na 12kama.. kupi nekog Kiveja dvotaktnog i uzivaj..
 
E glupog savjeta majko moja cuj pobjec policiji. Imao sam skuter aeroxa i uvek sam regularan bio i jednom sam pobjegao policajcu ne zboh mene nego zbog druga jer nije imao kacige pa posle me non stop jebavali. Carina je skupa naročito ako su svajcarski papiri. Ganjaj nesto na našim papirima makar i kinez dobar je,za početak

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
Imo sam kineza pa ganjam sad bolje sta jbg al eto izgleda da odustajem od stranca pomalo
 
Mq ovi bolji Kinezi idu 60 sto je dovoljno
Ja sam imao Piaggio NRG MC3 i isao je 95-100 al poslije 85 dugo navlaci... sve preko 70 je velika brzina za mali skuter, pogotovo na 12kama.. kupi nekog Kiveja dvotaktnog i uzivaj..
Tako nesto razmisljam
Keeway nase table ne zajebavat se sa strancom nista nemas prednosti samo eto papire sto imas,udari te neko najebo si,kazne zbog ne registracije itd...jbg odustajem pomalo
 
Imao sam i ja aeroxa po satu isao 100 kad sam.upalio gps on 82isao. Il stedi pare za aeroxa nekog losijeg il vozaj yo sto imas

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Top