Skroz slaba svirena,nece da radi dok se ne upre bas jako!!

Skroz slaba svirena,nece da radi dok se ne upre bas jako!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh znaci,ovako.Svirena mi je radila pravo dobro,samo sam je morao malo pritisnuti u dnu ono gdje je vw znak i domah svira,sada nece.Skoro nikako,moram bas zavrijeti u volan da se upali i drzati jako :icon_rolleyes:
Skidao sam volan,stavlao nove ablendere,sve vratio,rade ablenderi i ostalo sam oence svirena :icon_rolleyes:
Vidim imaju ove dvije zice,one su pricvrsene za volan??
Malo se jedna ova stopica presavila,ali nevejrujem da je do nje..Zasto je ovo ovako,sta je uzrok,evo koji je volan..;)

wej0exv71nc7hwt6itdo.jpg
[/URL][/img]
 
Član
Sirena druze, nije svirena ;)

Skini je ili spoji direktno na akumulator, ako ti bude isto slabo svirala onda je riknula, ili onaj saraf na njo malo odvrni, zavrni ;)
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
Sirena druze, nije svirena ;)

Skini je ili spoji direktno na akumulator, ako ti bude isto slabo svirala onda je riknula, ili onaj saraf na njo malo odvrni, zavrni ;)

Na njoj ima neki saraf?..Moze l ibiti da su zice ove slabe i to,nije mi jasno kako hoce da svira kada se bas jako upre u volan a akd slabo nece :icon_question:
da je riknula nebi nikako mogla ili ..?

a u Mostaru se govori svirena ;)
 
Član
Kod nas se iz zafrkancije kaze svirena :icon_biggrin:
A imao sam i ja iste simptome,potrosio mi se prsten koji ide na sipku volana,on ako se dobro sjecam glumi masu vozila...znaci skini volan pa vidi ima li kakav prsten prije ablendera...
 
Član
skini ti nju pa skopcaj na aku. ako bude svirala ko sto treba, onda ti njoj lijepo stavis jedan relej od 30-40A i ima da svira ko velika, ja sam neki dan stavio kod sebe, jos je kod mene od stare tipe svirena, ali svira za sve pare :lol:;)
pogledaj i taj prsten sto aldin rece
 
Član
Aladin46 je napisao(la):
Kod nas se iz zafrkancije kaze svirena :icon_biggrin:
A imao sam i ja iste simptome,potrosio mi se prsten koji ide na sipku volana,on ako se dobro sjecam glumi masu vozila...znaci skini volan pa vidi ima li kakav prsten prije ablendera...

e hvaal ti do njega je bilo,radi sve,jebemu kolik osam se peglao dns i trazio do cega je :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
Sirena druze, nije svirena ;)

Skini je ili spoji direktno na akumulator, ako ti bude isto slabo svirala onda je riknula, ili onaj saraf na njo malo odvrni, zavrni ;)

kako sirena ba, je li se s njom svira ili sira ?:lol::lol::lol:
 
Član
kornjas je napisao(la):
Brum Brum je napisao(la):
Sirena druze, nije svirena ;)

Skini je ili spoji direktno na akumulator, ako ti bude isto slabo svirala onda je riknula, ili onaj saraf na njo malo odvrni, zavrni ;)

kako sirena ba, je li se s njom svira ili sira ?:lol::lol::lol:

e pa to :lol::lol:

Nista moze ovdje LOCK!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top