Skromna kupovina auta ..sto uzeti

Skromna kupovina auta ..sto uzeti

Član
Ja sam se na passat b3 ćaćinom vec naucio dobro vozit ali bas dobro jer sam prvu godinu svoje voznje samo ispred kuce vozo i u garazu sto se tice ovih parking tehnika tu sam vrlo dobar a bas sad usavrsavam krivine pri 120-140 km/h doduse sve su to blazi zavoji ali normalno da cu poslusat vas savjet i to sto kazes sa obicnog na servo jest mocna stvar
 
Član
Istina je ovo što govore za slabije auto;)Meni je prvo auto bilo wv polo 1,0 (45 ks),zatim golf 3 1.6(75 ks)...Polako sam se dizao u konjaži:D

Znači iz Mostara si pa viđaš onu crnu fiesticu?

Što se tiče potrošnje,nemaš šta da se brineš.Golf 2 gti(digifant) mi nije uzimao preko 10 litara bez obzira kako mu mast vadio.Naravno ako je auto ispravno i dobro štelovano.Mnogi mi nisu vjerovali da tako malo troši.Mnogi prijatelji su vozali dosta slabija auta koja su više trošila,npr. kadet 1,6 karburator...

Ako već ne želiš gti,možeš naći golfa 2 1,6 benzin.Taman mijera,a motor je ne poderiv:icon_smile:
 
Član
Dosta ste mi savjeta dali uglavnom sam zakljucio znaci da je vw dosad najpozeljniji kandidat za kupnju ,pa eto dvije milje imam znaci jos ako skupim jedno 500-600 do ljeta mogo bi golf lec sto neznaci da otpadaju i dr auta ako budzet bude jos siromasniji u sto sumnjam hehehe ...

A zela nisam iz mostara bas ...ali idem tu u prometnu to je ona fiesta sto je kod ekonomske ja mislim stoji vec tri godine kako idem u skolu hehehe ....ako znas col3-a ja ti s njim u raz idem
 
Član
Najbolje ti uzeti dvicu, pravo auto za pocetnika. I naucis vozit kako treba, lako je servo motat jednom rukom, treba naucit dvicu parkirat jednom rukom na +40 stepeni, a da se ne preznoji;)
 
BHT Ovisnik
sacekaj oko nove godine skupi malo para vise i eno ti jetta,jest diesel al znas da je dobra da nije udarana i sl.:D

hvala Bogu pa moji nemaju jace auto jer bih sigurno poginuo,ovako sam se na dieselu ispraxao,al nakon sto polozim jos cu je bar po godine vozat da se malo uhodam pa onda jace,a mlađo ako vec mislis golfa il kadetta zasto ne bi uzeo 1.6b,sasvim fin motor,bar u golfu,jako fino ide,fino starta,a pogodan je za swap,lako ces naci jaci motor,mada opet za 2000 neces ni golfa naci koji je bas ocuvan,dok kadilaka za manje novca mozes naci,a da je kolko tolko dobar,samo pregledati limariju,a ni ford escordi nisu skupi
 
Član
Ne znam coL3-99,mladi ste čim klupe dijelite:D

Aj sretno s autom,prvo uvjek ostane zarezano u sijećanju,koliko god loše bilo.Samo nemoj da bude i zadnje:lol::lol:
 
Član
Nedo Bog zadnje .....neznam evo otvorio sam malo temu nek stoji mozda do ljeta iskoci i ovdje kakva fina ponuda uglavnom fala na savjetima .....
 
Član
ak hoces peugeot 205 1.6 gti ima kod mene za nekih 1500 treba ga registrovat al ide ko lud.
 
Član
ma golfa 2 gti ili 1,6 benzin ...ili 1,8 GT nista drugo..osim ako nisi neki miran vozac onda dizela..iako je dobra preporuka za pocetnika dizel neki malo sporije vozilo jer ipak si jos neiskusan a zeljan brzine tako da je opasno auto preko 100 konja mislim, al ako se volis potegnuti onda bolje s gti-om..a ako hoces do skole auto onda dizel ...opet se skontaj sam najbolje znas mi mozemo samo predlagati
 
Član
Injection je napisao(la):
Ja sam se na passat b3 ćaćinom vec naucio dobro vozit ali bas dobro jer sam prvu godinu svoje voznje samo ispred kuce vozo i u garazu sto se tice ovih parking tehnika tu sam vrlo dobar a bas sad usavrsavam krivine pri 120-140 km/h doduse sve su to blazi zavoji ali normalno da cu poslusat vas savjet i to sto kazes sa obicnog na servo jest mocna stvar

mani se ti drug tog usavrsavanja dok nije prekasno... ;)
 
Član
Usavrsas krivine na 140km/h bez vozacke?? A i govoris da si bas dobro naucio vozit... nista bez godina prakse u saobracaju, okolo kuce/njiva sitno je to;)
 
Član
kad se pohvale kako ludo voze misle da nas zaintrigiraju, a ustvari ispanu...:icon_smile:al eto takvih će uvijek biti, ugrožavaju sebe i druge:icon_sad::icon_sad: pogotovu u naseljenim dionicama:icon_mad::icon_mad:
 
BHT Ovisnik
veca je prelijepa,tako mi se sviđa boja,al nema toliki budžet,misli tek na ljeto uzimati auto
 
Top