Skracivanje mjenjaca...

Skracivanje mjenjaca...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Raja,zanima me bi li smio skratiti rucicu mjenjaca...Ako da,koliko bi smio a da ne unistim nesto il otezam saltanje...Ovako mi je fkt previsoko jos sa novom kuglom gore...teko da bih skratio al zanima me koliko smijem...iskusni,pls odgovor!!!!
Hvala unaprijed...:icon_biggrin:
 
Početnik
Skrati dovoljno da ti bude taman :cool: ne znam,koje j eauto..ja kod fice kratio za 10 cenata, dobio kraci i malo tezi hod..al to je fica, ne znam kod tebe...
 
Početnik
Skonto sam u medjuvremenu... skrati 3-4 cm pa probaj, ja nebi vise ni centa..i to ako se vec lijepo salta...
 
Član
Uvati drsku mjenjaca sa dva prsta saltaj dokle bi je pilao pa vidi koliko ce tesko ici...kad si nadjes visinu dokle se jos fino salta, a i da ti visina odgovara, piiiilaaaj mishko ;)
 
Član
Evo sve instrukcije sa slike i sve....hope this serves u :cool:

http://www.icbm.org/erkson/personal/mycars/ss_shifter_shortening.htm
 
Član
MaKKa_MK je napisao(la):
Raja,zanima me bi li smio skratiti rucicu mjenjaca...Ako da,koliko bi smio a da ne unistim nesto il otezam saltanje...Ovako mi je fkt previsoko jos sa novom kuglom gore...teko da bih skratio al zanima me koliko smijem...iskusni,pls odgovor!!!!
Hvala unaprijed...:icon_biggrin:

nemaš problema sa skračivanjem
meni je kolega sa posla skratio ručicu mjenjača na golfu 3 skroz
neznam ima li punih 5-6 cm visine sad
 
Član
prvo se predstavis u dijelu, NOVI CLANOVI. onda gledas malo datume tema. do sad je covjek vjerovatno i skratio mjenjac...
nemoj se sta ljutiti, al takva su pravila na forumu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top