SKOLA AUTO AKUSTIKE - sve na jednom mjestu

SKOLA AUTO AKUSTIKE - sve na jednom mjestu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sve o auto akustici na jednom mjestu spremljeno u PDF dokumenat,za sve one koji se zanimaju za ovu oblast,zele nesto nauciti,ponoviti,provjeriti svoje pretpostavke ovo je text za njih...;)

Bas kvalitetno uradjeno i popraceno slikama,predlazem da svi sebi kopiraju ovo i imaju na racunaru uvijek pri ruci :icon_smile::cool:


Ima vec par godina kako je ovaj text uradjen meni je pomogao da skontam neke stvari nadam se da ce i drugima biti od velike koristi ....

I naravno specijalna zahvalnica autoru texta Nedim Pinjo nama poznati kao tepSija , bez njegovog zalagaja ovaj text ne bih postojao ...;)


[attachment=25267]

tepSija :cool:
 
Član
Od ovih sto su skinuli jel tko pogledo i citao...:icon_confused::icon_rolleyes:

Ajd' da cujemo koji komentar ...:icon_smile::cool:
 
Član
A i kod mene je odavno na racunaru jos od 2007 pa ajd reko da okacim i ovdje kad vec nema jer je bas korisno ...;)
 
Član
u j*ote sta sam sad svasta nauciooooo ... :cool: ... samo mi nije jasno zasto sad kad tamo banana dvanaest puta ogulila jaje u gace pa naizvrat opalila nizastepenice oplela od juce ...
 

IGY

Član
eddo
ako ti tema neodgovara jednostano je zaobidzes
sta si navalio sa OT svgdje
 
Član
ma nisam reko da mi neodgovara, daleko od tog, ima ovdje jako puno korisnog materijala ... i na kraju krajeva valjalo je momcima sklopit 58 strana covjece, danas to malo ko radi (da ne kazem niko) ... meni se jedino ne svidja sto je na pocetku sve nesto vezano za vodu i nekakve cesme i sta ja znam, pa mi se dalje i ne cita :lol: ...
 
Član
super je za nekoga ko tek uplovljava u vode auto akustike. inace ovo su samo preveeni textovi sa raznih stranica do kojih je "prevodilac" uspio doci.

na zalost puno je pogresnih izraza kao sto je "amperaza", "voltaza" i tome slicno.
 
Član
Faris_D je napisao(la):
super je za nekoga ko tek uplovljava u vode auto akustike. inace ovo su samo preveeni textovi sa raznih stranica do kojih je "prevodilac" uspio doci.

na zalost puno je pogresnih izraza kao sto je "amperaza", "voltaza" i tome slicno.

Da to za greske stoji,ima par al' da se skontat i ovak' bio je edit na auto.ba forumu gdje su greske i ukazano je na to al'nije ispravljeno u pdf dokumentu ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top