Skok u bazen s 35 metara!

Skok u bazen s 35 metara!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I meni se ovo cini kao montaza, ipak on ide velikom brzinom i zaustavi se na metar-dva u bazenu... Nekako kontam da ne bi mogao ustati na noge da je stvarno ovako zveknuo u bazen....
 
Član
Sina je napisao(la):
I meni se ovo cini kao montaza, ipak on ide velikom brzinom i zaustavi se na metar-dva u bazenu... Nekako kontam da ne bi mogao ustati na noge da je stvarno ovako zveknuo u bazen....

;)

Ma odnio bi i bazen i sve bar nekoliko metara dalje, ok je da potrefi razdaljinu, ista kilaza lutke kao i njega, mada i to...al da ide pravo u bazen bez cm odstupanja to je vec nemoguce, kao da je na sinama :)
 
Član
kad ustane iz bazena gleda koda se izgubio :lol:
ja misilim da je ovo montaža ,isto ko u filmovima šta sve ljudi rade pa nikom ništa ;)
 
Član
pa dobro.. ima i onih takmicenja gdje sa 10 ili bi vise m tornja skacu u mali mini bazen.. sto sigurno nije stela..
 

GTC

Član
GLEDAN I NEVJERUJEM :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Izgleda nevjerovatno i ima nekakvih nejasnoca al svaka mu cast ako je ovo uspio:icon_eek::icon_eek::cool:
 
Početnik
joj sto se isfura, ja sad kontam lik skace u bazen neki normalni sa visine od 35 metara, i to mi je poludo dosta, al sam to ocekivo, al ovo kad sam vidio :icon_eek::icon_eek::icon_eek: isfura se maksimalno majke mi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top