Skojeg auta je ovo osvjetljenje ?

Skojeg auta je ovo osvjetljenje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član


skoje prokletinje iz VAG koncerna je ovo osvjetljenje...ako netko zna tipu auta i kataloski broj po ETKi bilo bi odlicno...thx ;)
 
Član
znam ja .....hehe...ima na ebay 40-50 eura.....a auto je passat ko u mene 3bg ali w8 samo oni imaju ovo osvjetljenje sa crvenim diodama
 
Član
ja mislim da je skoda fabija cim su ova dugmadi zelena a sto se tice neznam da li je passat al u passata ima kod osvjetljenja ona mala plastika...
 
Član
almyr je napisao(la):
znam ja .....hehe...ima na ebay 40-50 eura.....a auto je passat ko u mene 3bg ali w8 samo oni imaju ovo osvjetljenje sa crvenim diodama

Nasao, to i je osvjetljenje sa Passata w8 ;) imam i kataloski, mislim da ce se Skodica uskoro obradovati malo unutra za Bozic hehe :cool::icon_biggrin:
 
Član
super, samo nije jednostavno sklopit da svjetle te dvije crvene lampice

kolko znam, spaja se na prekidac svjetlaa trena skidat pol plastika

super, samo nije jednostavno sklopit da svjetle te dvije crvene lampice

kolko znam, spaja se na prekidac svjetlaa trena skidat pol plastika
 
Član
@lov2xlr8
ha ya drug,zna se ko zna.....:lol:
@tibor987
svaka cast..samo ti je kod passata umjesto zelenog osvjetljenja crveno ,a ako ces mene slusat cini mi se da jeftinije sa nejmackog ebaya narucit to nego kod ovih ovlastenih kao jelic. itd... na ebayu ti je prosjek 45E i dodje jos upustvo i medjukonektor sa zicom koja se provuce do prekidaca svjetala....
a mozda i prodjes jeftinije ako ti se posreci,pa prodjes na aukciji jeftino...ajd kad stigne to javi pa da vidim kako je ispalo....moram i ja sebi kupovat...al sad finansije problem,al bit ce nesto...;)
 
Član
mariodrag je napisao(la):
super, samo nije jednostavno sklopit da svjetle te dvije crvene lampice

kolko znam, spaja se na prekidac svjetlaa trena skidat pol plastika

super, samo nije jednostavno sklopit da svjetle te dvije crvene lampice

kolko znam, spaja se na prekidac svjetlaa trena skidat pol plastika



Ma skontat cemo nesto ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top