Skodilak

Skodilak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
kume ne rece covjeku koliko ti kosta onaj spojler za gtia na dvicu, kristalni farovi i maska bez znaka sa 2 fara, ajmo pricaj :D
 
nisam ni vidioooo....a ima onaj spojler uzeti u velasu nego da kod mene kupuje ,jeftinije ce mu biti a imam farove i masku i stope za golfa..ima svega za golfa ,nisam josh odredio cijene...uskoro...
 
Legend
ajd jebo te
javi nam sto prije jer imam namjeru uzimati tako te partove pa da vidim jel mi se isplati, a i vise volim dati pare nekom koga znam nego ovako.. ;)

to sam ja za sebe mislio uzimat :p
 
Član
pozdrav od seljaka iz Gorazda... (tako ti mene zoves vidio sam na par mjesta)

sto se tice auto fino si ga uredio i svidja mi se styling uopste, nema nist pretjerano i viska... sretno dalje u radu...

(ja sam samo realan i bez kojekakvih kompleksa)
 

edo

Član
umjesto što toliko ulažete u ta neka auta,bolje skupiti keš i kupiti npr fabiu ili nešto slično...
 
djulba je napisao(la):
umjesto što toliko ulažete u ta neka auta,bolje skupiti keš i kupiti npr fabiu ili nešto slično...

Sve je od ukusa do ukusa, ne svidjaju se ista auta svima, i sumnjam da ce neko ulagati tolike pare u autu koje im se ne svidja, svako ima svoj ukus sto je i dobro, ne bi valjalo da smo svi isti...
 
Član
da...a kad vec skupis kes z afabiju, sto ne strpit se jso 2 godine, pa si uzet passata...pa kad si vec toliko, zasto ne jos cekat 10 godina pa si kupit Porsche-a...daj bolan kolega, kakva je sad to prica...hehe... :)
 
Član
djulba je napisao(la):
umjesto što toliko ulažete u ta neka auta,bolje skupiti keš i kupiti npr fabiu ili nešto slično...

hahaha e moj djulba uvijek si bio veliki tuner i na mojoj temi.

Svaka cast :icon_biggrin:
 
Član
djulba je napisao(la):
umjesto što toliko ulažete u ta neka auta,bolje skupiti keš i kupiti npr fabiu ili nešto slično...
Ali onda ti auto neci biti unikat i neces uzivati u njemu kao u ovome sto si sredio.
 
Član
e moj djulba treba li ti sta dalje pricati kad vidis ovu sliku,ne kaze se beveze 1 slika vrijedi 1000 rijeci.Ps. slika fantasticna ono nema dalje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top