Skodilak

Skodilak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Skodilak mali UPDATE 30.04.2008

ovaj jos samo u papirima se zove skoda hihihi.. svaka cast na ideama i na trudu!
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE 30.04.2008

Veko, ne diraj Skodu vise vrag te ne odnio, donosis mi belaj na vrat...kako pored tebe da se ja istaknem...usa tamo heheheh :)

Zayebajem se drug, samo nek je sto vise candy-ass Skodica :)
 
RE: Skodilak mali UPDATE 30.04.2008

tibor987 je napisao(la):
Veko, ne diraj Skodu vise vrag te ne odnio, donosis mi belaj na vrat...kako pored tebe da se ja istaknem...usa tamo heheheh :)

Zayebajem se drug, samo nek je sto vise candy-ass Skodica :)
heheh brate moramo radi sredjivat....sta ces jes vidio dusmana na auto.ba i kakve komentare ostavljaju i tipkaju sa tudjim imenima....ccc
a neka dusmana....da nema njih ne bi ni sredjivao skodu..heheh
pozz
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE 30.04.2008

ja sam vozio feliciju,i odtad sam zamrzio to auto nikako mi nije po ukusu,ali ovo u tebe je space shatl :) svaka cast,sve cestitke,fakat rijetko vidjeno kod nas ovako napucana felicija RESPECT
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE 30.04.2008

Veko Skoda je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Veko, ne diraj Skodu vise vrag te ne odnio, donosis mi belaj na vrat...kako pored tebe da se ja istaknem...usa tamo heheheh :)

Zayebajem se drug, samo nek je sto vise candy-ass Skodica :)
heheh brate moramo radi sredjivat....sta ces jes vidio dusmana na auto.ba i kakve komentare ostavljaju i tipkaju sa tudjim imenima....ccc
a neka dusmana....da nema njih ne bi ni sredjivao skodu..heheh
pozz

Ja sredjujem u ime onih koji govore "Jebiga, opet je samo to Skoda..."...okrene njima skoda guzicu da je pomirisu haha :D
 
RE: Skodilak mali UPDATE 30.04.2008

AdeM je napisao(la):
ja sam vozio feliciju,i odtad sam zamrzio to auto nikako mi nije po ukusu,ali ovo u tebe je space shatl :) svaka cast,sve cestitke,fakat rijetko vidjeno kod nas ovako napucana felicija RESPECT
hehehe steta sto nisi vidio dobru stranu felicie.....hehhe
ma polako,sta god samo nek se radi sa ljubavi i srtpljenjem i itd..............
pozz
a dusmani nek umiru mamu im *****
 
RE: Skodilak mali UPDATE 30.04.2008

tibor987 je napisao(la):
Veko Skoda je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Veko, ne diraj Skodu vise vrag te ne odnio, donosis mi belaj na vrat...kako pored tebe da se ja istaknem...usa tamo heheheh :)

Zayebajem se drug, samo nek je sto vise candy-ass Skodica :)
heheh brate moramo radi sredjivat....sta ces jes vidio dusmana na auto.ba i kakve komentare ostavljaju i tipkaju sa tudjim imenima....ccc
a neka dusmana....da nema njih ne bi ni sredjivao skodu..heheh  
pozz

Ja sredjujem u ime onih koji govore "Jebiga, opet je samo to Skoda..."...okrene njima skoda guzicu da je pomirisu haha :D
hehhehe bas tako brate,znas i sam kako je kad vozis skodu heheh :):):):)
 
Početnik
RE: Skodilak mali UPDATE 30.04.2008

Tvoj auto mi se bas sviđa,vidjeo sam ga par puta na dobrinji i bas opako izgleda i dobro se čuje.Sigurno je neka opaka mašina po haubom.
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE 30.04.2008

napisao je Veko ima kod njega da se uzme cijena je od 480 eura pa do 500 eura
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top