Škodilak..

Škodilak..

Evo jedan rad ..samo odma znam felge nisam dobro ofarbao ali mi bi mrsko vraćati :icon_smile:

Evo original :

Evo Fotošopirana :


Svi komentari Dobro Došli ... :icon_smile: :icon_smile:
 
Član
bas mocno izgleda a i ja jednog skodilaka radim pa bit ce rad ako ne veceras sutra....;)
 
Franki :
Ma nista puno nisam zatamnio,spustio je,spustio krov skinuo znak.. Brave nisam namjerno htio skidati sad svi skidaju :) .. samo mi se ne svidja kako sam felge ofarbao ;)
soffa:
Hvala,hvala...samo stavljaj da pogledamo :icon_smile:
 
da ne bi pogresno naucio,ja ti moram reci da ne valjaju ni stakla ni felge :icon_sad:
ako mi objasnis po kojem principu si ovo zatamnio mogu ti pomoc da ispravis greske,tj gdje si pogrijesio :icon_rolleyes:

ove stvari se najbolje rade brush tehnikom,ali prvo moras ovo savladat ;)
 
Ni meni se ne svidjaju felge al mrsko mi bilo vracati...radio sam brush tool-om al stavim transparenciju pa ofarbam...a naravno svaka kritika je dobro dosla :icon_smile:
 
evo odvojio sam malo vremena,obrati paznju na felgu vidis kako sam ja uradio,gdje pada svjetlost,gledas u felgu i logicno razmisljas(isto tako i na stakla,gledaj uzivo zatamnjena stakla pa ces vidjet koliko imaju refleksija a kod tebe ni jedne...)ja sam znao po pola sata samo gledat u sliku i kontat kako bi nesto mogao uradit,znaci ne smije ti biti mrsko u ps-u,bolje radi po malo al kvalitetno ;)

 
Hvala ti puno ;) Samo nisam ja nesto sad bas u photoshopu ... Kako se rade te refleksije ima li tutorijala kakvih i to ? :icon_smile::icon_smile:
 
nisam uspio naci tuttorial,pokusajte sad na drugom autu odradit,a ja cu kad budem imao vremena napravit tutorial ;)

i ovo se radi kad auto nema pozadine,da ima bilo bi malo drugacije...
 
Top