Skodilak

Skodilak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
haaha veko imam pitanje za tebe..jel ti prosle godine auto bilo crveno?i koliko sam ja zapazio bila ti je nesht uradjena samo prednja karambolka..vidio sam te kad si se vracao sa SR-a iz banjaluke prosle godine i bio si u travniku navecer,odnosno prolazio kroz travnik i tuj je bio iceman i jos neki neam pojma ko..jesam li upravu?? eh ovo nebi nista pricao jer si se mogao zabiti u mene-odnosno ja bi bio kriv jer sam te prestizao malte ne  po grada ja mislio neki pocetnik nisi isao brze od 20 km/h a iz suprotnog pravca islo auto i ubacim se nekako ti meni blicas,sekunda je falila da me nespucas nazad kako sam se ubacio..i kad sam bio ispred tebe skuzim da ispred mene imaju neke 2 nabrijane mashine :Dto je bilo na aleji a ja sam tad vozio bijelog punta mk1..mozda se sjecas?
 
Član
Joj sad kad me Veko vidi,i grmlje i kamenje ce na mene,sto sam odao tajnu oko izbora motora,sory Veko morao sam
 
elmir je napisao(la):
jest onda on 100%.. veko ako se sjecas i ako si mi nesto zamjerio radi onoga halali:D

hahah sjecam se sjecamm.....ma halal i nek meni svi halale posto i ja imam obicaj da se ubacujem..hehe
pozz
 
Legend
Veko Skoda je napisao(la):
daj noke uozbilji se znas da ja vozim po propisimaa..... :lol:
pozz

kume slagao bih ja za tebe i rekao da normala vozis sve 59 po gradu, al mi nekako nece preko usta da predje nikako, i onda ti napises ovo

Veko Skoda je napisao(la):
posto i ja imam obicaj da se ubacujem..hehe
pozz

i jebiga :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top