Skodicija TDI

Skodicija TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Dino je napisao(la):
daki je napisao(la):
Dino je napisao(la):
daki je napisao(la):
Fordov motor...

CIGANLUK :D:D:D:D:D:D:D

Sta hoces da kazes?

E Daki ako ne kontas salu... :icon_eek::icon_eek:

Pa pitam, joj gdje je demokratija, ako ne smijes iznjeti svoje misljenje ili pitanje. Ciganluk= cige razgovaraju, au bratko sto ti je dobar mercedes, kozna sjedista, stakla na struja, samo jos da je Fordov motor :)
 
Član
daki je napisao(la):
Dino je napisao(la):
daki je napisao(la):
Dino je napisao(la):
daki je napisao(la):
Fordov motor...

CIGANLUK :D:D:D:D:D:D:D

Sta hoces da kazes?

E Daki ako ne kontas salu... :icon_eek::icon_eek:

Pa pitam, joj gdje je demokratija, ako ne smijes iznjeti svoje misljenje ili pitanje. Ciganluk= cige razgovaraju, au bratko sto ti je dobar mercedes, kozna sjedista, stakla na struja, samo jos da je Fordov motor :)

Bravo maca :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
daki, cuj, prebaci felne sa skode na audija, da mu popravis imidz malo hehe :D:D:D

Zezam se, moram malo podbadati Skoda-kolegu, ipak smo se svi u istom sranju nasli....doslovno :D
 
Član
Anais je napisao(la):
cuj skoda ko skoda a sta to fali skodi ? Sta to ima vw-audi-seat a sto nema skoda ?

Nisam nista mislio zlonamjerno s tim! Kazem ti to zato sto je stock, kao i svaka druga! A audi mi se svidja jer je sredjen po necijem ukusu, mislim na pojedinca! A znam da skoda ne zaostaje za svojom familijom! Pozz
 
Legend
Ma mislim Seat i Audi nisu neko mjerilo dizajna. Audi ima istu liniju vec milion godina, dok je seat napravio manji iskorak sa modelom Leon, ali i to je vec izlapilo. Svakog momenta na trzistu se pojavi jedan novi igrac.

Sto se tice Skode auto je super, ali da sam imao vishe para nikad je nebi kupio. Ima jako puno auta u ponudi danas, da covjek nezna ni sta bi uzeo. Medjutim danas vecina nas (cast izuzetcima) nema taj luksuz da bira spram ukusa nego s pram djepa, a omjer ulozeno dobiveno kada je ova Skoda u pitanju je i vise nego dobar. Da ne duzim dalje...

@tibor
Ja vala nisam ni u kakvom sranju, imam svog avdagu i bogami evo da kucnem u drvo, vec nekoliko dana je minus i mraz a ujutru pali bez problema. Inace to mu je jedina mana - mislim svakom starom dizelu.
 
Legend
Par snjeznih :)

2002683604632134104_rs.jpg


2002639904970854818_rs.jpg


2002612704686321053_rs.jpg


2002642737244800661_rs.jpg


2002604957374604654_rs.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top