Skode sa Balkana i malo sire...

Skode sa Balkana i malo sire...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tko bi rekao da ima finih ovako skoda od nasih susjeda bemu misa...ova crvena mi je nesto posebno :wink:

normal_00087.JPG


normal_00096.JPG


normal_020.jpg


normal_019.jpg


Ova je navodno iz Tuzle, dziberski radjena sa fondom od 50 maraka, ali volja se pika :wink:

normal_P1020101.jpg
 
Član
Zadnja je samo bila u tz na street raceu, nije iz tz koliko ja znam. Potrazi zato davorovu malo, bile su slike na bhtuningu negdje daki postavljao, to je mrcina ;)
 
Član
a znam za te druze, ima njih jos na milijun dobrih, ali ovo sam stavio slike koje su nam u susjedstvu...samo sto se tice stylinga Skoda na Balkanu
 
Član
Svidja mi se ona gore crvena i ova zelena... Inace sta bi sa Davorovom Skodom...nisam je vidio 5-6 mjeseci...
 
Član
ma hebo Davorovu, on je unistio ono auto...

al da se vrarim na temu, ovdje ima par finih primjeraka, al je u njih ulozeno sigurno vise nego sto samo auto vrijedi...tako da nije nista cudno
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ma hebo Davorovu, on je unistio ono auto...

al da se vrarim na temu, ovdje ima par finih primjeraka, al je u njih ulozeno sigurno vise nego sto samo auto vrijedi...tako da nije nista cudno

DA, ali svejedno treba biti dosta lood za ovake stvari...ove skode garant nisu za svakog dana, ovo je cisti joy-car heh :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top