Škoda Superb

Škoda Superb

Član
IMG_1105.JPG Nova mašina. 2003 godište, 1.9 tdi (96 kw). Od opreme ništa posebno, al sve što mi treba i ne treba. Esp, automatska klima, 2 frižidera :p. Kilometraža 245 000, stanje jako dobro. Odmah urađen veliki servis, danas montirane alu felge 17". Auto je došlo na čeličnim 16" i tako je tužno izgledalo da ga nisam htio ni predstavljati :D Od planova eventualno spuštanje i zatamnjivanje stakala

Dvije brzinske slike, postavim više slika kada operem auto

IMG_1104.JPG
 
Poslednja izmena:
Član
Je,je. Danas sam dvije nove stavio 225/45 r17 samo 125 km komad.

Remap, ne znam. Da ima 400 konja nije ovo auto za neke sportske vožnje i brzina :)
 
Hoćeš li ti znat vozit dizela i to još ovoliko auto ? :D

ps Ima li kišobran u vratima?

Čestitam kolega! :)
 
Super Moderator
ma ne mislim na neku sportsku voznju i brzine, al cisto eto radi sebe, ljepse se vozi :)
 
Član
Gledam prvu sliku,ne mogu skontati gdje je,kad drugu ugleda',sve mi jasno bi. Neka je sa srećom,samo nešto sumnjam da će se predugo zadržati kod tebe :D
 
Član
Hvala svima. Oggy više bih volio da je 2.8 benzin al podhitno sam morao Corollu rješiti tako da je uletio tdi :) Htio sam što veće auto (što zbog potrebe, što zbog čistog hira), superb mi je uvijek bio zanimljivo auto. Sjećam se starih reklama, sa preklopivim dijelom prednjeg sica, kišobranima. Sve u svemu mrcina od auta, veliki komfor uz poprilično jeftino održavanje (sva mehanika paše sa passata b5) uz veliku dostupnost dijelova i provjerenu mehaniku. Kome treba ogromna krstarica uz razumne troškove ne može bolje od ovoga :)
 
Top