Škoda Superb Cabrio

Škoda Superb Cabrio

Putovanja.ba
Administrator
skoda%20cabrio%2011.jpg

Škoda je juče i zvanično počela sa serijskom proizvodnjom nove, treće generacije Superba, i to prvo u liftback varijanti.

Ponovo će u ponudi biti i karavanski Superb Combi (čija promocija se najavljuje za septembar 2015. i sajam automobila u Frankfurtu), i to je to što se tiče karoserijskih varijanti.

skoda%20cabrio%201.jpg

Međutim, šta bi bilo kada bi u Škodi (tj Volkswagenu) odlučili da izađu iz zacrtanih planova i da ponude i druge karoserijske verzije? Poput kabrioleta recimo. Naravno, to se ipak neće desiti, ali zato su tu ovi nezvanični renderi jednog nezavisnog dizajnera koji pokazuju kako bi takav Superb Cabrio mogao da izgleda.

Ivan Mitić – Autoblog.rs

Renderi: Theophiluschin.com
 
Član
Golf 7 cabrio nema prostora, audi cabrio skup, tako da tu upada skoda i odlicno ce se prodavat samo ako bude s lijepom cijenom, ono sto me cudi je to sto seat jos nije izbacio cabrio verziju, npr exeo
 
Član
Nije da mi se ne svidja, nego skoda+cabrio=dacia+cabrio.

Isto ne kontam danasnje pasate. Nekad su to bila vozila za prevoz tereta, baustelske radne masine. A danas (narocito u bih) vrh autoindustrije...
 
Član
Nije da mi se ne svidja, nego skoda+cabrio=dacia+cabrio.

Isto ne kontam danasnje pasate. Nekad su to bila vozila za prevoz tereta, baustelske radne masine. A danas (narocito u bih) vrh autoindustrije...

A kakve veze ima dacia sa skodom , vidim dva put ih poredis pa me zanima sta to njih cini istim ?
 
Član
Ma znam. Al kontas sta hocu da kazem. Jace marke iz vw-a (audi, i sam vw) sto imaju svoje luksuzne modele a i kabrie, postujem. Isto tako seat-u ne treba cabrio. Rade malo nizi rang od vw-a, sa sportskim modelima, i to je OK. Skoda radi familijarna auta, za one koji hoce malo vw-a za manje para.

Uzeo sam daciu za primjer jer je ona za renault, sta je skoda za vw. I cini mi se da se u istoj zemlji i prave.

Ako vec hoces kabrio, uzmi audi, mecku, pezoa...
 
Top