Škoda Superb 1.8 t

Škoda Superb 1.8 t

Član
Kako naslov kaze radi se o ŠKODI SUPERB 1.8T 150 KS 2004 GOD. 105000 km prešla. Ima svu opremu.
Interesuje me imal ko kakva iskustva oko navednog auta?

Hvala unaprijed.
 
Član
1.8 T je jedan od najkvalitetniji motora VAG-a ikad...tako da sto se mehanike tice, ne brini se, pogotovo ako je stvarna kilometraza
autic je kultura, ako imas para i ako je sve udure, kupuj ;)
 
Član
To moze da bude tacna kilometraza samo ako kupujes direktno od prvog vlasnika, ako je bilo sta drugo u pitanju nema sanse da je tacna;) Proveri...
 
Administrator
Škoda je to :D mora biti dobro ;) motor odlican... ako je cijena dobra i ako se tebi svidja odvezes sa u cosmos commerc i provjeris sve... i obavezno provjeri je li kilometraza vracana ;) to mozes isto u cosmos commercu posto vidim da si iz tuzle.. ako je auto negdje drugo vozi u drugi ovlasteni servis, barem njih ima skoro u svakom gradu i na svakom cosku ;) sretno ;)
 
Član
Ako kilomertraza nije presla 200k uzimaj, to 100k stvarno zvuci smesno ispada 15-ak k godisnje, a taj auto ne kupuje bakica da ide na pijac sa njim;) Ako je kojim slucajem prava km(sto nije skroz iskljuceno) uzimaj taj auto istog trenutka, moze da predje jos boga oca..;)
 
Član
Što se tiče kilometraže da li su servisi uvezani i da li moze ovlašteni servis u BiH provjerit koja je kilometraža bila prilikom zadnjeg servisa.
Auto se nalazi u Njemačkoj, u pitanju je auto kuća evo link http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=135766383&customerIdsAsString=453496&__lp=5&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=453496&lang=de&pageNumber=2&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false Iskreno Šta mislite da li vrijedi ove novce.
Pošto ima u opciji i motor 2.5 tdi 155 ks da li je to onaj problematični kao u Audija A6.
 
Administrator
moze se to provjeriti... spoji se na comp i sve se vidi... ali da bi provjerio znaci moras prvo kupiti auto, tj. ako ga hoces ovdje pregledati, onda moras vec kupiti auto i npr. odvezes na servis da pregledaju ono vracena kilomteraza na primjer, mada ne mora biti, i sta ces onda, ne mozes ga vratiti... osim ako si tamo ili imas tamo nekog da odveze auto u servis da provjeri kilometrazu servise i sve ostalo onda je druga prica... auto jeste dobro na izgled na slikama, a kakvo je stvarno stanje treba utvrditi... jer ipak to godiste, njemacka, cisto sumnjam da je kilometraza u redu ;)a za tih 20000-22000 KM sto ces dati za njega mozes ovdje naci isto vozilo, gdje ces odmah vidjeti u kakvom je stanju i sve provjeriti u servisu i da budes 100% siguran... pogledaj po piku da se cijene isto tako krecu oko 20000 KM ;) sretno
a i javiti ce ti se neko sa foruma ko se s tim bavi i zna nesto vise o tome ;) vjerovatno ce ti se clan mtr javiti, a mozda ti i ponudi nesto ;)

http://www.bhtuning.com/kupovina-automobila-inostranstvo-t-39104.html evo ti i tema pa procitaj malo ;)
 
Član
E ovako, znači imam rođaka u Njemačkoj što se tiče pregleda tu bio bio siguran jer bi mi on sve gore to obavio i dovukao auto u BiH.
Sada što se tiče carine i poreza moj dobar prijatelj ima špediciju i kaze da će me to izac oko 4 milje a možda i manje;)
E sad bi trebo da pošaljem mail u vezi cijene da vidim da li mogu da je spustim još malo.
 
Top