Škoda S100L DeLuxe

Škoda S100L DeLuxe

Član
Evo da predstavim svoju Škodicu.

Riječ je o Škodi S100L, 73' godište. U orginalnom stanju. Presla svega 57 xxx. Motor 1.0 benzin. Jako dobro ocuvana, dosta rijetka. Obasao sam dosta oldtimer skupova, ali ovakvu nisam nigdje vidio. Kod mene je oko godinu dana. Kada sam ju dovezao palo je generalno ciscenje. Na njoj su bile njezine "rodjene" gume. Tablice sa petokrakom, kao sto vidite na slikama itd.

Sto se planova tice, ako se dodje do nekih para, bumo ju vratili u tvornicko stanje. Znaci uraditi ju komplet. Za sada sam joj ofarbao felge i stavio nove gume original njezine.

Ostalo prosudite po slikama ;)

141sdhw.jpg


23j2ts6.jpg


t7oe28.jpg


30wa7wg.jpg


16216yt.jpg


14m52er.jpg


ohut5w.jpg


r7llq1.jpg


Toliko za sada, o novim zahvatima biti cete pravovremeno obavjesteni. Cim dodje malo ljepse vrijeme pasti ce valjda koja nova slikica.

Pozdrav svima :cool:
 
Član
:icon_eek: Pa u perfektnom stanju, jbt! Svaka cast druze na ovako rijetkom primjerku, cuvaj je i pazi. Kako je lijepo vidjeti ovakav raritet danas :cool:
 
Član
Ja sam naganjao covjeka da kupim u Mostaru "Embečka" crvenu za 1500KM...Bibi je u perfektnom stanju :cool: Odlicna !!!
 
Član
jbt odusevljen sam ;) strasna skoda, savrseno ocuvan primjerak, san mi je da kupim sebi skodu 110 R Coupe mada se ne bi zalio ni na ovako ocuvanu 100 :D ;);)
 
Član
Hvala svima na pohvala.

@frngla - Bila je na Pik-u prosle godine jedna narancasta 110R Coupe, dosta je ocuvana bila. Nema je vise, pretpostavljam da je prodana.
 
Član
Kad se sjetim da smo ovakvu istu 99 iz zajebancije ja i jaran kompletnu demolirali(stari mu bio automehanicar,ona stajala dugo vremena i trebala ici na otpad tako da smo se nas dvojica igrali malo macolama po njoj :D ),sad mi se place svega mi,a i stari mi imao onog starog pezejca koji je isto tako 2000 zavrsio u otpadu a najvise mi je zao sto je to auto bilo od dede,tako da je sada kod mene imao bi neprocjenjivu vrijednos,ovako :icon_cry:
 
Član
@strujaze - Steta za oba automobila. I dobri Pezejci su danas rijetkost za vidjeti.

@schumi - Nije da se zalim, ali jedan Mustang bi mi bas dobro dosao u kolekciju, i jedan dobar Capri. :icon_smile: :cool:
 
Top