Skoda Proglasena Za Najboljeg Proizvodjaca Za 2010. A Octavia Za Najbolji Porodicni Automobil

Skoda Proglasena Za Najboljeg Proizvodjaca Za 2010. A Octavia Za Najbolji Porodicni Automobil

Član
Nexus ne budi ljubomoran, i ti Skodu vozas, dakle mozes zaboraviti da ces ikad imati curu :D ....nakon nekog vremena naviknes se na to stanje, bas kao i mi :D
 
Član
A slusaj oborim i ja koju ribu ko i ti, al jednom kad popravim kocnice i mognem stati na pjesackom, i to ce se promjeniti heheheh...
 
Član
ja sam jednom i nasao ribu na autu... doduse neko jeo na balkonu eva sardinu i paf na autu zavrsilo :lol:
 
Član
jel ti to imas nesto protiv :icon_question: :D skoda i pink fele, idealna kombinacija, nemoj da sad stavim onu full pink ko avatara
 
Član
citajuci komentare stvarno neznam kakav komentar i o cemu da stavim,samo cu reci momci nedajte se hahaha
 
Član
Nahebali smo kad igy dodje, imam osjecaj da ce nam iz sprdnje staviti neke geejevske titule :D

Gayban :lol:
 
Član
a nista nam ne skodi, jer vozamo skode, pa skode same sebi :cool:

a cuj to, pa to ce biti diskriminacija, jel to sad ispadne ko vozi skodilaka, pogotovo ovog fabijana da je gay :icon_eek:
 
Legend
rado bi vam se prikljucio,al vec imam 20% warninga od igija,tako da uzivajte u pederlucima :lol:
 
Top