Skoda Octavija by Skodamaniak

Skoda Octavija by Skodamaniak

Evo ovako

Motor:1.9TDI 90Hp, EGR-off, cat-off, airfilter panel, chip, izmjereno 128,8Hp

Nekada.

Pa faza tog chroma :D

Malo sjiega



pa sa felgama 16''




Motor

Carbon








Evo ovako sad izgleda:





1.Fabricki xenoni/farovi
2.Prvo 16'' tocak pa 1 polse 17''
3.Krajevi auspuha hromirani
4.Gewinde lowtec
5.Papucice pedale od RS
6.Foot rest od RS
7.Carbomom presvuceni unutrasnji djelovi
8.Sredjen motorni prostor ispolirani djelovi
9.Komplet muzika
10.Bocni markeri od Jette
11.chip
12.sport filter
.....

Na zimu se farbaju felge u neku boju sad ne znam u koju neku svijetlu, sivu ili bijelu matt ne znam tacno dajte prijedlog...
 
Član
daj slike daj:cool::cool::cool:

ako se nisi snasao jos
imageshack.com

upload slike, pa kopiraj forum code, tako da se slike odmah vide u postu;)
 
Hvala drugari, bas sam dosta ulozio u nju ima tu jos nekih sitnica stavljenih...

Inace brate ne moze u pod vise mislim moze ali mora da se stavlja drugi stabilizator da ne bi kacio tocak u amortizer...

Bio sam je zakucao na max 8cm ali to se nije moglo vozit... mozda je bilo od kartera (bez plastike dolje) do poda jedno 4cm :icon_twisted: ali to sam mogao da vozim nepunih 15 minuta :lol:
 
Član
svidja mi se branik jako, jesi li ovo sam pravio?
koliko sam informisan ovaj auto nikada nije isao na prekookeansko trziste pa indikatori na braniku deluju kao preuzeti sa nekog drugog VW modela.
Bas si oplemenio auto, svaka cast.
 
Da da to sam ja pravio kao sto sam napisao ti markeri su sa Jette ;)

Inace na proljece se lak mora malo docerat, trebao bi da lakiram prednju haubu i blatobrane i da ispoliram ostatak, to bi trebao na proljece da uradim jer nema smisla to radit prije zime:icon_confused:

A na zimu radim felge moram u neku svijetlu boju da malo otvori tocak...

Pa onda sredjivane sjedista i volana da vidim da presvucem u kozu ili imitaciju ili najbolje onaj karirani materijal kao sto ima novi polo GTI;) samo taj materijal ne mogu odje nac:icon_cry:

Ali eto koliko sam ulozio treba jos toliko:D
 
Početnik
Predobra skoda,slika motornog prostora je prejebena :cool: a mozes li uslikati motor da se vidi citav na svjetlosti bas me zanima ;)
 
Top