Skoda Octavia A5

Skoda Octavia A5

Član
ekstra izbor auta, samo malo ove obrve upadaju u oci nekako mi nisu skladne ostalo ekstra
 
Član
Svaka cast druze, jednostavno auto koje bih ja volio imati ;) skini to sa zadnjeg djela i mozda te obrvice na farovima i imas jedno super auto. Sa srecom i da se navozas aBd...;)
 
Član
Zule extra autic :) puno predjeni km nista ne skidaj obrve samo to pozadi napravi clean look ;)
 
Član
dobra, a ima i ovaj spojlercic nazad :cool: i natpis octavia od fl-a hehe jedino ovi cuning detalji obrve, i nazad hrom na stopama :icon_rolleyes:
 
Član
vozao sam 1,9 tdi 105 ks ide fino solidno za ovoliko auto ;) unutrašnjost je topla pravo sicevi udobni jedino mi se instrumentalka nesviđa sve ostalo 5
 
Član
a barem 90% ovakvih skoda kod nas su 1.9 dizeli :icon_smile:... sasvim dovoljno za normalne voznje, obrtnog ima, fino ide, a ne trosi uopste puno... ma dobra je intrumentalka, najruzniji je ovaj "gumeni" volan kod ovih, prejednostavan, jeftino djeluje :icon_rolleyes:
 
Član
Jest Oggy motor je 1.9 TDI 105 ks al ide sasvim dobro mozda izgleda malo konja ali stvarno hoce fino potegnuti. Hvala momci vam ;) U vezi obrva one ce najvjerovatnije ostati jer ne izgleda toliko lose kao na slikama,jedino sto cu skinuti jest ova chrom lajsna ispod stopova kao i ovo octavia natpis mada kad sam tek kupio htio sam to sve skinuti i spojlercic i obrve al mi se sad vec nekako svida :cool: Danas idu jos zimske gume na 15 celicne felge pa bit ce novi slika malo bolji uskoro ;)
 
Top