Skoda Octavia A5

Skoda Octavia A5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
ovo 2.0 TDI jel ? ako jest onda ne moze bit bolj
ljepsa je ova octavia od ove nove sto se tice vanjskog izgleda ;)
 
M A R E X je napisao(la):
Ove skode mi se bas svidjaju ;)

Imali kakvih planova?

naravno da ima, najv cu uzeti crne felge, 17ke..dace ih rodjak jeftino, onda stakla zatamniti, lajsne farbati u boju vozila, onda unutra, onu plastiku oko klime i radia u crni klavirski lak, i ako nadjem gdje jeftino onu novu navigaciju columbus na dodir..al to tek sljedece godine, od proljeca pa na dalje

ArminM je napisao(la):
fina skoda,samo cuvaj,zelim ti puno predjenih kilometara;););)

Hvala brate, nadam se da ce ih biti

OggyBoy je napisao(la):
Jos nista od tih slika:icon_question: Fin je ovo autic, pravi za nase uslove:cool:

Da vi znate koja je meni frka, koliko obaveza imam, nikako ne ugrabim vremena...ima vremena za slike..

allroad je napisao(la):
ovo 2.0 TDI jel ? ako jest onda ne moze bit bolj
ljepsa je ova octavia od ove nove sto se tice vanjskog izgleda ;)

da 2.0 jos je crveno I ..e sad jedna stvar, kad sam je uzimao, mogao sam kupiti nju, 2.0 tdi, kako kazu ova ima oko 153 ks, elegance, 2007 god, 47.000 presla, vozao je neki prof, redovno servisirana, odradjen servis bio na dan prije neg sam je kupio, generalno oprana itd, i mogao sam kupiti skodu octaviu facelift 1.9 tdi, 105 ks...elegance isto..i taj isti dan sam mogao i jednu i drugu voziti za sarajevo jer sam u hercegovina autu kupovao..i odlucio sam se ovu 2.0..izgledla mi je bas mocnije nekako, opasnije..ova FL octavia mi je nekako ugladjenija, za starije ljude...i vjeruj mi ne kajem se, jer sam se na putu za sarajevo uvjerio sta znaci 2.0 tdi;):123:
 
Član
2.0 TDI PD ima 103kw ili ti 140 KS s 320nM
tehnički podaci za 2.0 TDI

Motor zastupljen u cijelom VAG koncernu.

Tako ako si uzeo novi auto ili malo rabljeni i ništa nije dirano po njemu(chipano,stavljen P-box ili neka druga dimilica ili rađen re-map) tvornička oscilacija može varirati nekoliko konja gore-dole i isto toliko nM...NHF. ali priče tipa: "kazu ova ima oko 153 ks" ne drže vodu osim za trgovca koji prodaje auto.

Respekt na izboru za 2.0 tdi i puno sretnih km. :icon_smile:

Ako je FL Octavia za starije ljude...odmah bi potpisao penziju (kad bi mi je netko dao) :lol:
slažem se u omjeru motora 1.9 & 2.0 tdi
FL Octavia
a ovo je ono pravo...FL RS
 
hakkler je napisao(la):
2.0 TDI PD ima 103kw ili ti 140 KS s 320nM
tehnički podaci za 2.0 TDI

Motor zastupljen u cijelom VAG koncernu.

Tako ako si uzeo novi auto ili malo rabljeni i ništa nije dirano po njemu(chipano,stavljen P-box ili neka druga dimilica ili rađen re-map) tvornička oscilacija može varirati nekoliko konja gore-dole i isto toliko nM...NHF. ali priče tipa: "kazu ova ima oko 153 ks" ne drže vodu osim za trgovca koji prodaje auto.

Respekt na izboru za 2.0 tdi i puno sretnih km. :icon_smile:

Ako je FL Octavia za starije ljude...odmah bi potpisao penziju (kad bi mi je netko dao) :lol:
slažem se u omjeru motora 1.9 & 2.0 tdi
FL Octavia
a ovo je ono pravo...FL RS

a znas kako je pise u podacima 140 KS, ali sad mnogi su mi rekli, sto i taxisti, sto i u servisima, bas sam se raspitivao, da crveno i znaci plus 10 kw..mislim ne bi djaba bilo crveno..:) ajd, nadam se da ce ti nekad naletit i bolje auto neko octavia..i to prije penzije:lol:
 
Član
DSA je napisao(la):
crveno TDI znači 140 KS
obično TDI znači 105 KS

jesi siguran:icon_question: posto ne pise 1.9 / 2.0...pise samo TDI, pa i ako je 1.9 i 2.0 pise samo TDI...ili ja grijesim :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top